تیم ملی شانس صعود به دور دوم را دارد
تاریخ: ۱۷:۵۷ :: ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
علی نظرمحمدی: عدم دعوت از حسینی و غفوری نقطه تاریک لیست کی روش است

کارشناس فوتبال ایران گفت: عدم دعوت از سید جلال حسینی ربطی به اختلافات کی روش و برانکو ندارد و تیم ملی شانس صعود به دور دوم جام جهانی را دارد. علی نظرمحمدی در گفت‌وگو با فارس در ارتباط با انتشار لیست ۲۴ نفره تیم ملی اظهار کرد: تجربه نشان داده است که کی روش تصمیمات […]

کارشناس فوتبال ایران گفت: عدم دعوت از سید جلال حسینی ربطی به اختلافات کی روش و برانکو ندارد و تیم ملی شانس صعود به دور دوم جام جهانی را دارد.

علی نظرمحمدی در گفت‌وگو با فارس در ارتباط با انتشار لیست ۲۴ نفره تیم ملی اظهار کرد: تجربه نشان داده است که کی روش تصمیمات درستی برای فوتبال ایران گرفته است و باید به سرمربی تیم ملی و کادر فنی وی اعتماد کرد؛ در طول سالیان اخیر فوتبال ایران از تصمیمات کی روش ضرر نکرده است.

وی بابیان اینکه هر سرمربی دوست دارد بهترین نفرات را در اختیار داشته باشد افزود: به اعتقاد بنده با توجه به پست‌های حساس دروازه بان و دفاع آخر، حضور بازیکن باتجربه‌ای نظیر سید جلال حسینی که در سالیان اخیر دفاع مطمئنی بوده است به تیم ملی کمک می‌کرد؛ عملکرد مثبت ووریا غفوری در دیدارهای اخیر استقلال به‌ویژه در جام باشگاه‌های آسیا نیز هر سرمربی را مجاب به استفاده از وی می‌کرد.

سرمربی اسبق سپیدرود رشت با اشاره به اینکه عدم دعوت از حسینی به اختلاف کیروش و برانکو ربطی ندارد گفت: دعوت از سایر بازیکنان پرسپولیس نشان می‌دهد که اختلافات کی روش و برانکو در عدم دعوت بازیکنان پرسپولیس نقشی ندارد لیکن نقطه تاریک لیست کارلوس کیروش و کادر فنی ایشان، عدم دعوت از سید جلال حسینی و ووریا غفوری است.

نظرمحمدی بابیان اینکه ایران شانس صعود به دور دوم جام جهانی را دارد تصریح کرد: در فوتبال روز دنیا هیچ حریفی از پیش بازنده نیست و علی‌رغم اینکه ایران در گروه دشواری قرارگرفته است، شانس صعود به دور دوم را دارد؛ در صورت عدم صعود به دور دوم چیزی از ارزش‌های تیم ملی کم نمی‌شود لیکن با توجه به بازیکنان شایسته‌ای که ایران دارد انتظار بازی‌های قابل‌قبول از آن راداریم.

وی با اشاره به اینکه وظیفه اصلی کادر فنی تیم ملی آنالیز دقیق حریفان است افزود: در یک ماهی که به جام جهانی باقی‌مانده است نحوه آماده‌سازی، بازی‌های تدارکاتی و آمادگی ذهنی و روانی تأثیر بسزایی در نتایج تیم ملی دارد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید