تاریخ: ۱۹:۵۹ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۰
یادداشت وارده؛ باتلاقى به نام سپيدرود

در حوالى رود خروشان اخبار خوشى به گوش نمی‌رسد؛ مردم از آلوده شدن رودخانه و مرگ ماهی‌ها خبر می‌دهند اما كسى كه بيرون آب است از اعماق رودخانه خبر ندارد. روجا اسپورت – پایگاه خبری تحلیلی ورزش گیلان: یک‌چیز براى حاشيه رودخانه نشين ها واضح است و آن اوضاع بد رودخانه چه ازلحاظ آب و […]

در حوالى رود خروشان اخبار خوشى به گوش نمی‌رسد؛ مردم از آلوده شدن رودخانه و مرگ ماهی‌ها خبر می‌دهند اما كسى كه بيرون آب است از اعماق رودخانه خبر ندارد.

روجا اسپورت – پایگاه خبری تحلیلی ورزش گیلان: یک‌چیز براى حاشيه رودخانه نشين ها واضح است و آن اوضاع بد رودخانه چه ازلحاظ آب و چه ازلحاظ رودخانه است.

اين روزها اگر اخبار سپیدرود را دنبال كنيد متوجه می‌شوید كه هر دم از اين باغ برى ميرسد عدم توافق با جادوگر، اعتراض و اعتصاب بازيكنان و كادر فنى، نامشخص بودن برنامه‌وبودجه فصل بعد، اسكرين هاى مديران از اولویت‌هایشان تا تنش‌های موجود حول تنها نماينده گيلان در لیگ برتر همه خبر از آلودگى رودخانه دارد .

از قديم گفته‌اند جنگل بى درخت سلطان نمی‌خواهد مصداق اين روزهاى سپیدرود است كه با دستان خالى انتخاب مديرعامل و عزل و نصب‌های بی‌هدف ديگر در كدام قسمت از نقشه‌ی شوم رودخانه نشينان است.

استفاده از اسامى بزرگ و رزومه دارى همچون كريمى و ثابت‌قدم تنها حربه‌ی باقيمانده براى مدعيان كمك به سپيدرود است .

شايد تنها راه نجات ماهی‌ها از آلودگى رودخانه تصميم سريع و ضرب‌الاجلی اداره ورزش و جوانان باشد كه تا دير نشده جلوى خشك شدن رودخانه را بگيرند.

 

آیدین اسماعیلی

پاسخی بگذارید