تاریخ: ۲۳:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۱۲
کولاک شمشیرباز گیلانی در روز اول رقابت های جام جهانی شمشيربازی

رقابت های شمشیربازی جام جهانی با حضور محمد رهبری شمشیرباز گیلانی تیم ملی ایران در الجزایز آغاز شده است و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. به گزارش روجا اسپورت ، در بخش اسحله سابر، محمد رهبري ملي پوش گيلاني تيم ملي طي مبارزاتي باشكوه موفق شد حريفاني از كشور هاي امريكا، انگليس، كانادا، […]

رقابت های شمشیربازی جام جهانی با حضور محمد رهبری شمشیرباز گیلانی تیم ملی ایران در الجزایز آغاز شده است و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

به گزارش روجا اسپورت ، در بخش اسحله سابر، محمد رهبري ملي پوش گيلاني تيم ملي طي مبارزاتي باشكوه موفق شد حريفاني از كشور هاي امريكا، انگليس، كانادا، مصر، هنگ كنگ و روماني را قاطعانه شكست دهد و به مرحله ي بعدي صعود كند.
رهبري در ادامه بر اساس جدول رقابت ها فردا مبارزات خود را مقابل حريفي قدر از كشور روماني پيش رو دارد.

گفتني است محمد رهبري سابقه كسب مدال طلاي جام جهاني سنگال، نائب قهرماني آسيا و مدال نقره بازي هاي اسيايي اينچئون كره جنوبي را در كارنامه درخشان خود دارد و از اميد هاي كسب مدال در المپيك توكيو براي كشورمان بشمار مي رود.

رهبري در دوره قبل المپيك در حمايت از مردم مظلوم فلسطين سه بار مقابل نمايندگان رژيم صهيونيستي حاضر به مسابقه نشد و اين امر سبب كاهش رنكينگ و عدم ورود به المپيك ريو ٢٠١٦ شد.

پاسخی بگذارید