در پایان نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر شطرنج؛
تاریخ: ۲۰:۰۸ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
کسب مقام چهارمی تیم شهرداری رشت در نخستین حضور

رئیس هیئت شطرنج استان گیلان از رتبه چهارمی شطرنج‌بازان رشت در پایان نیم‌فصل اول مسابقات لیگ برتر کشور خبر داد. کیومرث بیات در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس از رشت بابیان اینکه شطرنج‌بازان رشت در دور دهم این مسابقات به مصاف میزبان بازی‌ها رفتند اظهار داشت : در این مسابقه نزدیک و حساس، شطرنج‌بازان رشتی درنهایت […]

رئیس هیئت شطرنج استان گیلان از رتبه چهارمی شطرنج‌بازان رشت در پایان نیم‌فصل اول مسابقات لیگ برتر کشور خبر داد.

کیومرث بیات در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس از رشت بابیان اینکه شطرنج‌بازان رشت در دور دهم این مسابقات به مصاف میزبان بازی‌ها رفتند اظهار داشت : در این مسابقه نزدیک و حساس، شطرنج‌بازان رشتی درنهایت با نتیجه ۳ بر ۲ از شطرنج‌بازان شهرداری تبریز شکست خوردند.

وی با اشاره به نتایج شطرنج‌بازان تیم شهرداری رشت در دور دهم این رقابت‌ها افزود: سید خلیل موسوی، آرش طاهباز، امیرمحمد سوزنکار و پروا بهزادنظیف چهار شطرنج‌باز شهرداری رشت به ترتیب در برابر شاهین زنگنه، اصغر گلی زاده، نیما حسین زاده و آناهیتا زاهدی فر از تیم شهرداری رشت به‌تساوی دست یافتد. علی فقیرنواز تنها شطرنج‌باز رشت بود که در برابر احمد عسگری زاده نماینده میزبان تن به شکست داد تا شطرنج‌بازان رشتی در پایان با نتیجه ۳ بر ۲ بازی را به میزبان واگذار نمایند.

بیات افزود: در دور یازدهم و پایانی نیم‌فصل اول تیم رشت با نتیجه سه و نیم بر یک و نیم مقابل دانشگاه آزاد بندرعباس شکست خورد. در این دور موسوی در برابر پویا ایدنی، طهباز در برابر علیرضا فیروزجا، سوزنکار در برابر غلامی به‌تساوی دست یافتند و فقیرنواز در برابر دارینی و پروا بهزادنظیف در برابر میترا حجازی پور تن به شکست دادند.

به گفته بیات رقابت‌های لیگ برتر شطرنج با حضور ۱۲ تیم شهرداری تبریز، دانشگاه آزاد بندرعباس، سایپا تهران، شهرداری رشت، ذوب‌آهن اصفهان، دامون مازندران، هیات شطرنج همدان، مهاب قدس، هیات شطرنج اردبیل، دریا برج شیراز، مدرسه شطرنج پاییز اهواز و رخ در رخ تهران در حال برگزاری است و تیم شهرداری رشت در پایان دور دهم این مسابقات پس از تیم‌های تبریز، بندرعباس و سایپا در مکان چهارم جدول قرار دارد.

گفتنی است تیم شهرداری رشت با هفت شطرنج‌باز به نام‌های سید خلیل موسوی، آرش طاهباز، امیرمحمد سوزنکار، شاهین ساده، علی فقیرنواز، فرزانه قادی و پروا بهزادنظیف با مربیگری افشین ناظمی و سرپرستی علیرضا حسنی در رقابت‌های لیگ برتر شطرنج ایران حضور دارد.

پاسخی بگذارید