در مسابقات قهرمانی امیدهای کشور رقم خورد؛
تاریخ: ۲۱:۴۸ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
کسب مقام قهرمانی تیم تکواندو بانوان گیلان

در دومین دوره مسابقات قهرمانی امیدهای کشور، تیم هیأت تکواندو گیلان با کسب ۵۵ امتیاز موفق به کسب مقام قهرمانی شد. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، دومین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو بانوان کشور در رده امیدها امروز (یکشنبه) به پایان رسید و تیم هیأت تکواندو گیلان با کسب […]

در دومین دوره مسابقات قهرمانی امیدهای کشور، تیم هیأت تکواندو گیلان با کسب ۵۵ امتیاز موفق به کسب مقام قهرمانی شد.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، دومین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو بانوان کشور در رده امیدها امروز (یکشنبه) به پایان رسید و تیم هیأت تکواندو گیلان با کسب ۲ مدال طلا، ۲ نقره و ۲ برنز و مجموع ۵۵ امتیاز بالاتر از تیم‌های بانوان البرز و هیأت تکواندو استان گیلان به مقام قهرمانی دست‌یافت.

حدیثه پورکاظمی در وزن اول مدال برنز، سارا فتحی در وزن دوم مدال برنز، مهسا پورمیزای در وزن چهارم مدال نقره، طیبه پارسا در وزن پنجم مدال طلا، صدیقه السادات رضازاده در وزن ششم مدال نقره و فائزه یوسفی در وزن هشتم به مدال طلا دست‌ یافتند.

در این مسابقات که با حضور ۲۸ تیم به مدت ۲ روز در مجموعه ورزشی شهید بهشتی مشهد مقدس برگزار شد، تیم‌های بانوان البرز با کسب ۳ طلا و ۲ برنز و مجموع ۵۳ امتیاز و هیأت تکواندو استان تهران با ۲ نقره و یک برنز و مجموع ۲۸ امتیاز به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

به گزارش فارس، آیدا صفاری به‌عنوان سرپرست، نیلوفر صفریان به‌عنوان سرمربی و زینب زحمتکش و فاطمه مداحی به‌عنوان مربی اعضای کادر تیم تکواندو هیأت گیلان هستند که نیلوفر صفریان سرمربی تیم گیلان به‌عنوان بهترین سرمربی این دوره از مسابقات برگزیده شد.

پاسخی بگذارید