شاهکار نونهالان گیلان در رقابت های قهرمانی کشور؛
تاریخ: ۱۱:۵۸ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۶
کسب مقام قهرمانی تکواندوکاران نونهال پسر

تکواندوکاران گیلانی در مسابقات قهرمانی نونهالان کشور با کسب پنج مدال به مقامی قهرمانی دست یافتند. تیم خردسالان گیلان در مسابقات قهرمانی نونهالان کشور در بخش پسران با کسب پنج مدال و مجموع ۶۸ امتیاز بر سکوی قهرمانی این مسابقات ایستادند. تیم گیلان در این رقابت موفق به کسب ۳ مدال طلا، ۲ نقره و […]

تکواندوکاران گیلانی در مسابقات قهرمانی نونهالان کشور با کسب پنج مدال به مقامی قهرمانی دست یافتند.

تیم خردسالان گیلان در مسابقات قهرمانی نونهالان کشور در بخش پسران با کسب پنج مدال و مجموع ۶۸ امتیاز بر سکوی قهرمانی این مسابقات ایستادند. تیم گیلان در این رقابت موفق به کسب ۳ مدال طلا، ۲ نقره و یک برنز شد و در مجموع با کسب ۶۸ امتیاز و اختلافی سه امتیازی نسب به البرز بر سکوی نخست ایستاد. تیم های فارس و تهران به ترتیب با ۵۸ و ۵۵ امتیاز سوم و چهارم شدند.

گیلانی‌ها در وزن های اول تا دهم بترتیب هشت، دو ، ۱۳ ، دو ، هشت، ۱۳ ،سه ، سه، سه و ۱۳ امتیاز کسب کردند.

آردین نجفی، محمدپارسا غلامی، مانی جمشید پور، عرفان قاسم نژاد، سیدمحمد سیدعبدالهی، مبین سبک دست، ایلیا شمسی پور، سبحان ولیزاده، امیررضا غلامی و مجتبی علافیان ده تکواندوکار گیلان در این مسابقات بودند.

محمد پارسا غلامی در وزن منفی ۲۸ کیلوگرم، سبحان ولی‌زاده در وزن منفی ۳۴ کیلوگرم و مجتبی علافیان در وزن مثبت ۴۰ کیلوگرم سه طلایی گیلان در این مسابقات بودند.آردین نجفی در وزن منفی ۲۴ کیلوگرم و  مانی جمشید پور در وزن منفی ۳۲ کیلوگرم دو نقره گیلان در این رقابت ها را از آن خود کردند.

این رقابت ها با شرکت ۳۰ تیم در خانه فدراسیون تکواندو برگزار شد و در پایان مسابقات روح الله رجبی از گیلان به عنوان بهترین سرمربی این مسابقات انتخاب شد. سبحان بگلری از کرمانشاه عنوان فنی ترین بازیکن و شایان محمدی از کردستان به عنوان بازیکن پهلوان این دوره از بازی ها انتخاب شد.

برگرفته از خبرگزاری فارس

پاسخی بگذارید