توسط نازنین ملایی قایقران گیلانی رقم خورد؛
گروه: اخبار
تاریخ: ۱۶:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۶/۱۶

بانوی قایقران گیلانی در رقابت‌های قایقرانی قهرمانی آسیا برای دومین سال متوالی موفق به کسب مدال طلا شد. قایقران گیلانی در رقابت‌های قهرمانی آسیا در تایلند در ماده روئینگ تک‌نفره سبک‌وزن بانوان موفق به کسب مدال طلا شد. نازنین ملایی در روئینگ تک‌نفره سبک‌وزن بانوان برای کسب مدال طلا با رقبایی از قزاقستان، سریلانکا، کره […]

بانوی قایقران گیلانی در رقابت‌های قایقرانی قهرمانی آسیا برای دومین سال متوالی موفق به کسب مدال طلا شد.

قایقران گیلانی در رقابت‌های قهرمانی آسیا در تایلند در ماده روئینگ تک‌نفره سبک‌وزن بانوان موفق به کسب مدال طلا شد.

نازنین ملایی در روئینگ تک‌نفره سبک‌وزن بانوان برای کسب مدال طلا با رقبایی از قزاقستان، سریلانکا، کره جنوبی، اندونزی و هنگ‌کنگ به رقابت پرداخت و توانست بازمان ۷:۱۸٫۷۱ دقیقه به خط پایان مسابقه رسیده و برای دومین سال متوالی گردن‌آویز طلا را از آن خود نماید. در این ماده قایقرانان هنگ‌کنگی و کره‌ای پس از وی مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در اولین روز رقابت‌های روئینگ قهرمانی آسیا ایران موفق به کسب دو طلا، یک نقره و یک برنز دیگر نیز شد. عباس‌آبادی در روئینگ تک‌نفره سنگین‌وزن مردان موفق به کسب مدال برنز شد. رحمانی و امیدی پارسا در روئنیگ دونفره سبک‌وزن بانوان، محمدی و نصیری در روئینگ دونفره سنگین‌وزن مردان و جاور و احمدی در روئینگ دونفره سنگین‌وزن بانوان به ترتیب موفق به کسب مدال‌های طلا، نقره و طلا شدند.

گفتنی است رقابت‌های قایقرانی روئینگ قهرمانی آسیا به میزبانی پاتایا تایلند در حال برگزاری است و حمیرا برزگر دیگر نماینده گیلان در این رقابت‌ها است.

منبع : فارس گیلان

پاسخی بگذارید