تاریخ: ۱۳:۰۹ :: ۱۳۹۷/۰۶/۰۸
کسب دو مدال برنز برای کایاک سواران گیلانی در مسابقات آسیایی جاکارتا

کایاک سواران گیلانی در رشته کایاک چهارنفره در مسابقات آسیایی جاکارتا موفق به کسب مدال برنز شدند. به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، علی آقا میرزایی و پیمان قویدل دو کایاک سوار گیلانی تیم ملی کایاک چهارنفره ۵۰۰ متر کشورمان با ثبت زمان ۱:۲۶٫۲۱۷ دقیقه موفق به کسب مدال برنز شدند. تیم ملی کایاک چهارنفره […]

کایاک سواران گیلانی در رشته کایاک چهارنفره در مسابقات آسیایی جاکارتا موفق به کسب مدال برنز شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، علی آقا میرزایی و پیمان قویدل دو کایاک سوار گیلانی تیم ملی کایاک چهارنفره ۵۰۰ متر کشورمان با ثبت زمان ۱:۲۶٫۲۱۷ دقیقه موفق به کسب مدال برنز شدند.

تیم ملی کایاک چهارنفره کشورمان با ترکیب پیمان قویدل، علی آقامیرزایی، احمدرضا طالبیان و امین بوداغی در رقابت با تیم‌های قزاقستان، کره جنوبی، ژاپن، ازبکستان، اندونزی، تایلند، تاجیکستان و هند موفق شدند پس از تیم‌های قزاقستان و کره جنوبی به مدال برنز دست یابد.

در این ماده تیم قزاقستان با ترکیب توکارنیتسکی، الکسیف، گولیندوف و دیرگونوف با ثبت زمان ۱:۲۴٫۲۰۳ دقیقه موفق به کسب مدال طلا و تیم کره جنوبی با ترکیب چوی، کیم، جیونگ هیون و جوانگ هی با ثبت زمان ۱:۲۵٫۳۱۳ موفق به کسب مدال نقره شدند.

تیم‌های ژاپن با ثبت زمان ۱:۲۶٫۹۳۹ دقیقه، ازبکستان با ثبت زمان ۱:۲۸٫۵۵۷ دقیقه، اندونزی با ثبت زمان ۱:۳۲٫۱۲۵ دقیقه، تایلند با ثبت زمان ۱:۳۴٫۹۴۷ دقیقه، تاجیکستان با ثبت زمان ۱:۳۷٫۵۳۹ دقیقه و هند با ثبت زمان ۱:۴۰٫۸۰۹ دقیقه به ترتیب در مکان چهارم تا نهم جای گرفتند.

به گزارش فارس، علی آقا میرزایی کایاک سوار گیلانی در کایاک دونفره ۱۰۰۰ متر به همراه امین بوداغی با ثبت زمان ۳:۳۵٫۳۳۹ دقیقه با قرار گرفتن در جایگاه ششم از کسب مدال بازماند، وی در بازی‌های آسیایی اینچئون در همین ماده با ثبت زمان ۳:۲۳٫۵۹۰ دقیقه موفق به کسب مدال نقره شده بود.

پاسخی بگذارید