طعنه غیاثی به سرمربی سپیدرود ؛
تاریخ: ۱۳:۵۶ :: ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
کریمی وقتی عصبانی می شود، عقده اش را سر یک نفر خالی می کند

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از ورزش سه، رضا غیاثی درباره صحبت های علی کریمی، سرمربی سپیدرود رشت، در نشست خبری پس از بازی خاطرنشان کرد: یاد ندارم که تا به حال یک بار به آقای کریمی بی حرمتی کرده باشم یا نسبت به تیمی که او در آن بازی کرده انتقادی از […]

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از ورزش سه، رضا غیاثی درباره صحبت های علی کریمی، سرمربی سپیدرود رشت، در نشست خبری پس از بازی خاطرنشان کرد: یاد ندارم که تا به حال یک بار به آقای کریمی بی حرمتی کرده باشم یا نسبت به تیمی که او در آن بازی کرده انتقادی از لحاظ داوری انجام داده باشم. علی کریمی یک عادتی دارد که وقتی عصبانی می شود، عقده اش را سر یک نفر خالی می کند؛ حالا می خواهد این ناراحتی در بازی های ویتنام باشد و به داور ضربه بزند و محروم شود یا اینکه جام جهانی ۲۰۰۶ باشد و به وسیله های بیرون زمین آسیب بزند. من نه داور می چینم و نه حرفی تا به حال زده بودم.

او افزود: کریمی به این که من قبلا انتقاد می کردم و حالا پست گرفتم معترض شده، اما او هم مثل شما که باید کارشناس باشی ولی اطلاعات کامل نداری، چیزی از این ماجراها نمی داند. این حرف خود کریمی نیست. ما تا به حال حتی سلام و علیک هم نکردیم. هیچ مشکلی هم با هم نداریم. من اعتقاد دارم او یکی از بهترین بازیکنان ایران بوده و آدم زحمتکش و خیرخواهی است. اصلا تا امروز من درباره او یک بار هم حرفی به صورت انتقادی نزده ام و تعجب می کنم که چرا اسم من یا اصفهانیان را آورده است.

پاسخی بگذارید