پذیرفتن این جایگاه سپاهان برای‌مان سخت است
تاریخ: ۱۹:۲۵ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
کرانچار: فکر نکنم با این شکست اخراج شوم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: مقابل سپیدرود رشت مشکل همیشگی را داشتیم و از فرصت‌هایمان استفاده نکردیم. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، زلاتکو کرانچار پس از شکست ۲ بر یک تیمش برابر سپیدرود رشت در نشست خبری حاضر شد و درخصوص این بازی اظهار داشت: بازی خوبی […]

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: مقابل سپیدرود رشت مشکل همیشگی را داشتیم و از فرصت‌هایمان استفاده نکردیم.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، زلاتکو کرانچار پس از شکست ۲ بر یک تیمش برابر سپیدرود رشت در نشست خبری حاضر شد و درخصوص این بازی اظهار داشت: بازی خوبی از سوی هر دو تیم بود. ما مالک توپ بودیم، اما مشکل همیشگی خود را داشتیم و از فرصت‌ها استفاده نکردیم. به میزبان تبریک می‌گویم و باید روی ثبات گل زنی خود بیشتر کار کنیم. آنها توانستند ۲ گل بزنند و بازی خوبی هم ارائه کردند.

وی درخصوص اینکه آیا احتمال دارد اخراج شوید، ادامه داد: خودم به عنوان سرمربی چنین فکری نمی‌کنم. ما کارهای خوبی انجام دادیم، اما در بحث گلزنی مشکل داریم. هیات مدیره غیر از حمایت کار دیگری انجام نداده است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان درمورد جایگاه کنونی سپاهان خاطرنشان کرد: سخت است برای همه حتی خودم که دو جام با سپاهان کسب کردم. قبول این موضوع سخت است، اما ما حدود ۱۴ بازیکن جدید داشتیم که تازه به تیم اضافه شدند.  نیاز به زمان داریم که بازیکنان در ترکیب تیم جا بیافتند.
کرانچار گفت: چیزی نمی‌توانم بگویم غیر از اینکه یک جو واقعی فوتبالی حاکم بود. رشتی‌های تیم خود را تشویق کردند و بخش عمده سهم پیروزی امروز مربوط به تماشاگران بود که فضای خوبی برای تیم خود ایجاد کردند.

پاسخی بگذارید