برای شرکت در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی - منطقه آسیا
تاریخ: ۱۷:۰۸ :: ۱۳۹۶/۰۵/۱۸
چهار گیلانی در جمع ملی پوشان بانوان ایرانی

چهار تکواندوکار گیلانی به رقابت‌های جام ریاست فدراسیون جهانی در بخش بانوان اعزام شدند. دختران تکواندوکار گیلانی برای حضور در نخستین دوره رقابت‌های جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا صبح امروز عازم تاشکند شدند. این رقابت ها از بیستم مردادماه و به مدت سه روز در تاشکند برگزار می‌شود و تیم ملی تکواندو ایران در […]

چهار تکواندوکار گیلانی به رقابت‌های جام ریاست فدراسیون جهانی در بخش بانوان اعزام شدند.

دختران تکواندوکار گیلانی برای حضور در نخستین دوره رقابت‌های جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا صبح امروز عازم تاشکند شدند.

این رقابت ها از بیستم مردادماه و به مدت سه روز در تاشکند برگزار می‌شود و تیم ملی تکواندو ایران در بخش بانوان با ۱۰ تکواندوکار در این رقابت ها شرکت خواهد داشت که از این تعداد چهار ورزشکار گیلانی می‌باشند. سرمربیگری تیم ملی تکواندو ایران در بخش بانوان بر عهده کمرانی است.

زهرا شجاعی، سودابه پور صادقی، حنانه همتی و فاطمه مداحی چهار تکواندوکار گیلانی عضو تیم ملی ایران می‌باشند که به ترتیب در وزن‌های منفی ۶۲ کیلوگرم، منفی ۴۹ کیلوگرم، منفی ۶۲ کیلوگرم و منفی ۴۶ کیلوگرم با رقیبان آسیایی به رقابت خواهند پرداخت. وکیلی، اموری، اخوان، روحانی، پوراسماعیل و جوادی شش تکواندوکار دیگر اعزامی تیم ملی ایران به این رقابت ها می‌باشند.

گفتنی است در این رقابت ها  به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۲۰،‌ ۱۲ و ۷٫۲۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

تیم ملی تکواندو مردان ایران نیز با چهار تکواندوکار شامل هادیان، احمدی، ساسان و مردانی به سرمربیگری مهدی بی‌باک در این رقابت ها شرکت می‌کند. پیش‌ازاین قرار بود تیم ملی در بخش مردان با شش ورزشکار در رقابت‌های جام ریاست فدراسیون جهانی شرکت کند که با توجه به مصدومیت کاظمی و یعقوبی به‌ناچار با چهار تکواندوکار در این رقابت ها شرکت خواهد داشت.

پاسخی بگذارید