با پیروزی مقابل صدرنشین لیگ سه
گروه: اخبار / فوتبال
تاریخ: ۲۱:۲۵ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
چشمک دوباره پاس به بالانشینان

تیم فوتبال پاس گیلان با پیروزی مقابل صدرنشین لیگ به روند ناکامی‌های خود خاتمه داد. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، دیدار تیم‌های پاس گیلان و انتظار بجنورد از هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ دسته سوم از ساعت ۱۶ در ورزشگاه سردار جنگل رشت آغاز شد. سبزپوشان شهر باران پس […]

تیم فوتبال پاس گیلان با پیروزی مقابل صدرنشین لیگ به روند ناکامی‌های خود خاتمه داد.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، دیدار تیم‌های پاس گیلان و انتظار بجنورد از هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ دسته سوم از ساعت ۱۶ در ورزشگاه سردار جنگل رشت آغاز شد.

سبزپوشان شهر باران پس از دو هفته ناکامی، می‌خواهند با پیروزی مقابل تیم صدرنشین لیگ به کورس مدعیان صعود بازگردند، انتظار بجنورد هم امتیاز با چوکا دیگر نماینده گیلان است و تنها به دلیل تفاضل گل در صدر جدول قرار دارد، نماینده بجنورد می‌داند در صورت شکست، کار سختی برای صعود خواهد داشت.

بازی با فشار حملات تیم میزبان آغاز شد و پاسی‌ها در همان ابتدای کار و در دقیقه ۱۵ توانستند توسط مجتبی طاهری به گل دست یابند، این گل نوید یک بازی پرگل را می‌داد، کام بک صدرنشین لیگ در نیمه نخست با دو گل می‌توانست روند ناکامی‌های پاس را تداوم دهد.

نیمه دوم ملقب به نیمه مربیان با کام بک پاسی‌ها همراه بود و نماینده شهر باران در لیگ سه توانست دو بار دیگر توسط مجتبی طاهری در دقیقه ۶۰ و مبین رضاپور در دقیقه ۷۵ به گل دست یابد تا ضمن کسب سه امتیاز مسابقه، به کورس مدعیان صعود به لیگ دسته دوم اضافه شود.

ترکیب پاس گیلان:

صابر اصلانی، معین تقوی، سامان فرزامپور، پژمان نجات، مهرام دامادی، سیامک علیزاده، امیرحسین فتحی، شهاب محرابی، مبین رضاپور و مجتبی طاهری

سرمربی: اسماعیل رجب‌زاده

پاسخی بگذارید