توسط مالک جدید باشگاه سپیدرود؛
گروه: اخبار / فوتبال
تاریخ: ۱۴:۰۴ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۰
پرداخت دومین مرحله از سه‌گانه مطالبات سپیدرودی‌ها

دومین مرحله از تعهدات مالی اعضای تیم فوتبال سپیدرود رشت توسط مالک جدید باشگاه پرداخت شد. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، در جلسه‌ای که در سالن زنده‌یاد مهرداد هوشنگی هیأت فوتبال گیلان و با حضور دکتر جواد تن زاده مالک باشگاه سپیدرود رشت، میر شهاب مؤمنی مالک سابق […]

دومین مرحله از تعهدات مالی اعضای تیم فوتبال سپیدرود رشت توسط مالک جدید باشگاه پرداخت شد.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، در جلسه‌ای که در سالن زنده‌یاد مهرداد هوشنگی هیأت فوتبال گیلان و با حضور دکتر جواد تن زاده مالک باشگاه سپیدرود رشت، میر شهاب مؤمنی مالک سابق باشگاه، فدایی معاون مالی و اداری، خراسانی معاون حقوقی و سخنگوی باشگاه، ناظمی سرپرست و مدیر تیم و بازیکنان سپیدرود رشت برگزار شد، مرحله دوم تعهدات مالی باشگاه به بازیکنان و اعضای کادر سپیدرود به‌صورت نقدی پرداخت شد.

دکتر تن زاده در ابتدای جلسه با تشکر از تلاش و زحمات بازیکنان و کادر فنی اشاره نمودند که ما برنامه‌های خود را با اولویت ایجاد آرامش و احترام و نیز انضباط مالی و رعایت سلسله‌مراتب اداری در باشگاه اجرایی خواهیم کرد و تعهدات مالی باشگاه به بازیکنان را بر اساس اولویت و میزان رضایتمندی و نیز عملکرد آن‌ها انجام خواهیم داد. امیدوارم در این راه بازیکنان و کادر فنی نیز ما را یاری نمایند و با نتایج خود باعث شادی هواداران و نه‌تنها تثبیت جایگاه سپیدرود در لیگ برتر بلکه ارتقاء جایگاه آن در رتبه‌بندی شوند.

به گزارش فارس، پس از کش‌وقوس‌های مدیریتی، ششم دی‌ماه، پروانه مالکیت باشگاه سپیدرود به نام دکتر جواد تن زاده صادر شد و ایشان نیز در نخستین گام فرهاد خراسانی را به سمت مشاور حقوقی و سخنگوی باشگاه و وحید فدایی را به سمت معاون مالی و اداری باشگاه منصوب کردند.

پاسخی بگذارید