تاریخ: ۱۱:۵۲ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
پایان مرحله نخست لیگ کراس کانتری گیلان با معرفی نفرات برتر

نخستین مرحله لیگ دوچرخه‌سواری کوهستان گیلان در سال ۹۷ در دو رده سنی جوانان و بزرگ‌سالان، امروز (جمعه) برگزار شد و نفرات برتر مشخص شدند. به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، نخستین مرحله لیگ دوچرخه‌سواری کوهستان گیلان در سال ۹۷ با حضور رکاب‌زنان گیلانی در دو رده سنی جوانان و بزرگ‌سالان، امروز (جمعه) در مجموعه […]

نخستین مرحله لیگ دوچرخه‌سواری کوهستان گیلان در سال ۹۷ در دو رده سنی جوانان و بزرگ‌سالان، امروز (جمعه) برگزار شد و نفرات برتر مشخص شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، نخستین مرحله لیگ دوچرخه‌سواری کوهستان گیلان در سال ۹۷ با حضور رکاب‌زنان گیلانی در دو رده سنی جوانان و بزرگ‌سالان، امروز (جمعه) در مجموعه پیست کراس کانتری طالب‌آباد در منطقه آزاد برگزار شد.

در رشته کراس کانتری تایم تریل و در رده سنی جوانان، حسین حسینی به مقام قهرمانی دست یافت. علی لاجی زاد مقام دوم و پویا حسینی مقام سوم را کسب کردند. در همین رشته و در رده سنی بزرگ‌سالان، حسنی صفت موفق به کسب مقام اول، محمد پورقدم مقام دوم و ایمان شنگول نیا مقام سوم را کسب کردند.

به گزارش فارس، دوچرخه‌سواری کوهستان یکی از رشته‌های ورزش دوچرخه‌سواری است که در رشته‌های کراس کانتری، کراس کانتری ماراتن، پرش از خاک، دنهیل و فور کراس برگزار می‌شود.

انتهای پیام /

پاسخی بگذارید