شکست پاس درنبرد مدعیان صعود؛
گروه: اخبار
تاریخ: ۱۱:۳۰ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۹

دیدار تیم‌های فوتبال پاس گیلان و صفاهان اصفهان از هفته دوم رقابت‌های لیگ دسته سوم با شکست پاسی‌ها به پایان رسید. دیدار تیم‌های پاس گیلان و صفاهان اصفهان از ساعت ۱۶ در ورزشگاه عضدی رشت آغاز شد. این دیدار در پایان با نتیجه دو بر یک به سود میهمان خاتمه یافت تا پاس گیلان شانس […]

دیدار تیم‌های فوتبال پاس گیلان و صفاهان اصفهان از هفته دوم رقابت‌های لیگ دسته سوم با شکست پاسی‌ها به پایان رسید.

دیدار تیم‌های پاس گیلان و صفاهان اصفهان از ساعت ۱۶ در ورزشگاه عضدی رشت آغاز شد. این دیدار در پایان با نتیجه دو بر یک به سود میهمان خاتمه یافت تا پاس گیلان شانس صعود به صدر جدول در هفته دوم را از دست دهد. تک‌گل پاس گیلان در این دیدار توسط معین تقوی به ثمر رسید. پاس با این شکست با توجه به نتایج سایر دیدارهای گروه دوم لیگ دسته سوم، با دو پله سقوط در مکان پنجم جدول جای گرفت.

نکته حائر اهمیت در این گروه، عدم حضور اتحاد ساری برای دومین هفته متوالی در زمین مسابقه است و احتمالاً این تیم با حذف از جدول سیزده تیمی مسابقات، به لیگ استانی سقوط خواهد کرد مگر آنکه اتفاقاتی عجیب که تنها در فوتبال ایران شاهدش هستیم در این مورد خاص نیز رخ بدهد.

ترکیب پاس گیلان:

بهنام لایقی فر، معین تقوی، سامان فرزام پور، پیام، مهرام دامادی، رضا براری، سیامک علیزاده، مبین رضاپور، آرمان شفاعی، شهاب محرابی، مسعود نوری

سرمربی: اسماعیل رجب‌زاده

گفتنی است تیم پاس گیلان در هفته اول رقابت‌های لیگ دسته سوم در دیداری دور از خانه موفق شد بهمن سبز البرز را با دو گل شکست دهد.

برگرفته از خبرگزاری فارس

پاسخی بگذارید