ناظر بازی اجازه حضورم در زمین را نداد
تاریخ: ۱۵:۰۴ :: ۱۳۹۶/۱۰/۳۰
وینگر سپیدرود: ۳ امتیاز بازی سپاهان را مدیون هواداران هستیم

وینگر تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: برای اولین بار در فصل جاری در اتفاقی نادر نتوانستم برای سپیدرود بازی کنم، قرار بود به‌عنوان آخرین بازیکن تعویضی وارد زمین شوم که ناظر بازی گفت اسم شما در لیست نیست، کادر فنی سپیدرود از این موضوع اطلاع نداشت و گویا اسم من تایپ نشده بود که این […]

وینگر تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: برای اولین بار در فصل جاری در اتفاقی نادر نتوانستم برای سپیدرود بازی کنم، قرار بود به‌عنوان آخرین بازیکن تعویضی وارد زمین شوم که ناظر بازی گفت اسم شما در لیست نیست، کادر فنی سپیدرود از این موضوع اطلاع نداشت و گویا اسم من تایپ نشده بود که این موضوع را به فال نیک می‌گیریم.

میعاد یزدانی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت اظهار کرد: پیروزی مقابل سپاهان نخستین ۳ امتیاز سپیدرود تحت هدایت علی کریمی است لیکن در بازی گذشته مقابل گسترش فولاد به‌هیچ‌عنوان مستحق باخت نبودیم و می‌توانستیم پیروز بازی باشیم.

وینگر سپیدرود رشت بابیان اینکه پیروزی مقابل سپاهان را مدیون هواداران هستیم، افزود: هواداران در بازی مقابل سپاهان سنگ تمام گذاشتند و با حضور پرشور هواداران در بازی‌های آتی نیز با دست‌پر از زمین بیرون خواهیم آمد.

وی گفت: پس از انتقال بازی‌های سپیدرود به سردار جنگل عده‌ای معتقد بودند که سپیدرود نمی‌تواند از تمام ظرفیت هواداران خود استفاده کند ولی بازی مقابل سپاهان نشان داد که برای هواداران فرقی ندارد بازی کیلومترها خارج از شهر باشد و با تمام وجود از سپیدرود حمایت می‌کنند.

یزدانی بابیان اینکه با حضور کریمی تمرینات سپیدرود از شورونشاط خاصی برخوردار شده است بیان کرد: علی کریمی درعین‌حال بسیار بر روی نظم تأکید دارد و بازیکنان با حضور وی یکدل‌تر و منسجم‌تر شده‌اند.

وی بابیان اینکه حضور تن زاده احساس خوبی به تیم داده است تصریح کرد: پس از حضور ایشان پاداش‌های ۲ بازی بیرون از خانه که با پیروزی و تساوی خاتمه یافت بلافاصله پرداخت‌شده است لیکن در بحث قراردادها درصد کمی پرداخت‌شده است که قرار است با پیگیری‌های آقای کریمی این مشکل تا قبل از عید حل شود.

یزدانی گفت: برای اولین بار در فصل جاری در اتفاقی نادر نتوانستم برای سپیدرود بازی کنم، قرار بود به‌عنوان آخرین بازیکن تعویضی وارد زمین شوم که ناظر بازی گفت اسم شما در لیست نیست، کادر فنی سپیدرود از این موضوع اطلاع نداشت و گویا اسم من تایپ نشده بود که این موضوع را به فال نیک می‌گیریم.

پاسخی بگذارید