تاریخ: ۱۲:۰۲ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۶
هیات والیبال رشت پیروز دربی حساس رشت + نتایج هفته پایانی مرحله مقدماتی

در روز اول هفته ششم لیگ برتر والیبال مردان گیلان، ۷ دیدار در شهرهای مختلف استان برگزار شد. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، هفته ششم و پایانی رقابت‌های لیگ برتر والیبال استان در بخش مردان با برتری تیم‌های شهرداری لنگرود، چای رفاه لاهیجان، هیات والیبال فومن، وحدت جوانان […]

در روز اول هفته ششم لیگ برتر والیبال مردان گیلان، ۷ دیدار در شهرهای مختلف استان برگزار شد.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، هفته ششم و پایانی رقابت‌های لیگ برتر والیبال استان در بخش مردان با برتری تیم‌های شهرداری لنگرود، چای رفاه لاهیجان، هیات والیبال فومن، وحدت جوانان ماسال، هیات والیبال انزلی، هیات والیبال کوچصفهان، شهرداری رضوانشهر و فولاد گیلان خاتمه یافت.

در روز اول این بازی‌ها که دیروز (پنجشنبه) برگزار شد تیم‌های شهرداری لنگرود، هیات والیبال فومن، وحدت جوانان ماسال و هیات والیبال انزلی با نتایج مشابه ۳ بر یک به ترتیب در برابر ستارگان شمال چابکسر، هیات والیبال صومعه‌سرا، مرداویج سیاهکل و شهرداری لیسار به پیروزی دست یافتند.

تیم‌های هیات والیبال کوچصفهان و شهرداری رضوانشهر با نتایج مشابه ۳ بر صفر به ترتیب در برابر وحدت شاندرمن و بازرگانی دریانورد آستارا پیروز شدند. چای رفاه لاهیجان در دیگر دیدار این روز در برابر شهرداری کوچصفهان با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شد.

در روز پایانی از هفته ششم بازی‌ها امروز (جمعه) دربی حساس رشت بین تیم‌های فولاد گیلان و هیات والیبال رشت برگزار شد که در یک دیدار حساس و نفس‌گیر تیم هیات والیبال رشت با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شد.

پاسخی بگذارید