مجید جلالی در کنفرانس بعد از بازی؛
گروه: فوتبال
تاریخ: ۱۶:۰۷ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۹
هواداران سپیدرود تفاوت بازی را رقم زدند

سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از شکست مقابل میزبان خود سپیدرود رشت گفت: به نظر من باید بازی‌های ما را ببینید نه نتایج ما را. مجید جلالی در نشست خبری و پس از شکست یک بر صفر برابر میزابن خود سپید رود رشت اظهار کرد::کسی که قضاوت می‌کند باید بازی‌های ما را ببیند نه نتایج […]

سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از شکست مقابل میزبان خود سپیدرود رشت گفت: به نظر من باید بازی‌های ما را ببینید نه نتایج ما را.

مجید جلالی در نشست خبری و پس از شکست یک بر صفر برابر میزابن خود سپید رود رشت اظهار کرد::کسی که قضاوت می‌کند باید بازی‌های ما را ببیند نه نتایج ما را؛ دو باختی که آوردیم بازی شایسته‌ای کردیم و در قواره تیم بازنده نبودیم.

وی ادامه داد: بدشانسی حدی می‌تواند داشته باشد. وضعیت ما عوض می‌شود. چیزی که به بچه‌ها می‌توانم بدهم امیدواری به آینده است. ما در بخش حمله مشکلاتی داریم که باید آن را حل کنید.

سرمربی تیم فوتبال پیکان خاطرنشان کرد: من فکر می‌کنم با توجه به دو مهاجمی که از دست دادیم و الان در نیمکت پیکان هست نبازمند تغییر هستیم در بخش مهاجم هواداران سپیدرود برنده شدند.

جلالی بابیان اینکه من فکر میکنم چنین هوادارانی امتیاز بزرگی برای تیم است گفت: هواداران سپیدرود این پیروزی را رقم زدند و این تفاوت این دوتیم در بازی امروز بود.

منبع : فارس گیلان

پاسخی بگذارید