حسین کعبی:
گروه: اخبار / فوتبال
تاریخ: ۱۷:۲۵ :: ۱۳۹۶/۰۶/۱۹
همین الان متوجه شدم که نظرمحمدی استعفا داده است / الگیلانو از دربی تهران حساس تر است

کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود گفت: سه بازی مهم در پیش رو داریم مقابل صنعت نفت آبادان،‌ استقلال خوزستان و استقلال؛ باید جام حذفی را فراموشی کنیم و انشاءالله بتوانیم در لیگ نتیجه‌های خوبی را کسب کنیم تا بتوانیم دل هوادارانمان را شاد کنیم. حسین کعبی بعد از استعفای علی نظرمحمدی از این تیم اظهار داشت: […]

کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود گفت: سه بازی مهم در پیش رو داریم مقابل صنعت نفت آبادان،‌ استقلال خوزستان و استقلال؛ باید جام حذفی را فراموشی کنیم و انشاءالله بتوانیم در لیگ نتیجه‌های خوبی را کسب کنیم تا بتوانیم دل هوادارانمان را شاد کنیم.

حسین کعبی بعد از استعفای علی نظرمحمدی از این تیم اظهار داشت: من همین الان متوجه شدم که این اتفاق افتاده است، پیگیر شدم و متوجه شدم که آقای نظرمحمدی استعفا دادند؛ به هر حال این نظر خود سرمربی و تصمیمات هیات مدیره است. من نمی‌توانم راجع به این موضوع نظری بدهم،‌ ان شاءالله این اتفاق خیر باشد و اتفاقات خوبی از این به بعد برای تیم سپیدرود بیفتد. امیدوارم مدیران سپیدرود تصمیم خوبی برای تیم بگیرند تا بتوانیم نتایج خوبی را بدست بیاوریم.

وی در ادامه اظهار داشت: من به عنوان یک بازیکن و بزرگ تیم تنها می‌توانم به بازیکنان روحیه بدهم تا بتوانند امیدوار بشوند. به نظرم اتفاق خاصی نیفتاده، بازی دربی را باختیم، و خیلی بد بازی کردیم، من در چند دربی بازی کردم ولی مثل این بازی ندیده بودم که اینقدر هواداران پرشور و پرحرارت تیم خود را تشویق کنند و به استادیوم بیایند. فکر می‌کنم این دربی از دربی استقلال و پرسپولیس هم حساس‌تر بود؛‌به هر حال ما هم بازی را واگذار کردیم و هم از جام حذفی حذف شدیم و با برد می‌توانستیم شرایط خوبی را بدست بیاوریم و  این بازی واقعا برای حیاتی بود ولی متاسفانه بازی را واگذار کردیم. من به شخصه نمی‌توانم بگویم با رفتن سرمربی شوکی به تیم وارد شده است  ولی می‌توانم به عنوان یک بزرگ تیم با بازیکنان صحبت کنم و بگویم باید از باخت‌ها درس بگیریم و به فکر آینده باشیم تا بتوانیم جبران کنیم.

وی در پایان اظهار داشت: سه بازی مهم در پیش رو داریم مقابل صنعت نفت آبادان،‌ استقلال خوزستان و استقلال؛ باید جام حذفی را فراموشی کنیم و انشاءالله بتوانیم در لیگ نتیجه‌های خوبی را کسب کنیم تا بتوانیم دل هوادارانمان را شاد کنیم چون اگر هوادار در ورزشگاه نباشد تیم روحیه ندارد، امیدوار هستیم در مقابل صنعت نفت نتیجه خوبی کسب کنیم تا دل هواداران را شاد کنیم.

منبع : فارس گیلان

پاسخی بگذارید