تاریخ: ۱۱:۴۶ :: ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
هشتمی تیم ملی سابر در جام جهانی اسپانیا ۲۰۱۸

تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران با شکست مقابل فرانسه از رسیدن به سکوی جهانی بازماند. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، تیم ملی اسلحه سابر عصر امروز (یکشنبه) در دیدار یک‌چهارم نهایی با شکست مقابل روسیه از کسب مدال بازماند. سابریست های ایران در نخستین گام و در […]

تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران با شکست مقابل فرانسه از رسیدن به سکوی جهانی بازماند.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، تیم ملی اسلحه سابر عصر امروز (یکشنبه) در دیدار یک‌چهارم نهایی با شکست مقابل روسیه از کسب مدال بازماند.

سابریست های ایران در نخستین گام و در مرحله یک‌هشتم نهایی به مصاف تیم کانادا رفتند و با نتیجه ۴۵ بر ۲۸ به پیروزی دست‌یافتند؛ تیم ایران در مرحله یک‌چهارم نهایی به مصاف روسیه رفت و با نتیجه ۳۲ بر ۴۵ مقابل روس‌ها شکست خورد و از رسیدن به سکو بازماند.

تیم ملی اسلحه سابر ایران برای کسب رتبه پنجمی به مصاف تیم آلمان رفت و با نتیجه ۳۴ بر ۴۵ شکست خورد؛ ایران در گام بعدی برای کسب رتبه هفتم تا هشتمی به مصاف فرانسه رفت و با شکست ۳۱ بر ۴۵ مقابل رقیب نامدار اروپایی با کسب ۲۶ امتیاز در مکان هشتم جای گرفت.

تیم کره جنوبی در دیدار پایانی با نتیجه ۴۵ بر ۴۱ مقابل ایتالیا به برتری دست‌یافت و با کسب ۶۴ امتیاز به مقام قهرمانی جام دست‌یافت؛ تیم‌های ایتالیا و روسیه با کسب ۵۲ و ۴۰ امتیاز در مکان‌های دوم و سوم جای گرفتند.

به گزارش فارس، مسابقات جام جهانی اسپانیا با شرکت ۲۶ تیم به میزبانی مادرید برگزار شد و تیم ایران با ترکیب مجتبی عابدینی، علی پاک‌دامن و محمد رهبری به مقام هشتمی این جام دست‌یافت.

پاسخی بگذارید