نیاز مبرم تیم های پایه به نگاهی ویژه
تاریخ: ۱۷:۲۱ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
نیک نظر: طولانی شدن بلاتکلیفی سپیدرود اتفاقات ناخوشایندی را رقم می زند

مجید نیک نظر با بیان اینکه اگر اتفاقات به همین روال برای تیم سپیدرود ادامه پیدا کند ممکن است شاهد اتفاق ناگواری همچون سقوط این تیم باشیم اظهار داشت: باشگاه سپیدرود دچار بحران مالکیتی شده است که این مقوله به سپیدرود آسیب می زند. پیشکسوت سپیدرود با اشاره به اینکه هر روز یک نفر در […]

مجید نیک نظر با بیان اینکه اگر اتفاقات به همین روال برای تیم سپیدرود ادامه پیدا کند ممکن است شاهد اتفاق ناگواری همچون سقوط این تیم باشیم اظهار داشت: باشگاه سپیدرود دچار بحران مالکیتی شده است که این مقوله به سپیدرود آسیب می زند.
پیشکسوت سپیدرود با اشاره به اینکه هر روز یک نفر در باشگاه سپیدرود ادعای مالکیتی می کند عنوان داشت: هیات فوتبال گیلان و اداره کل ورزش و جوانان باید به مسایل تیم سپیدرود رسیدگی کنند.
نیک نظر با اذعان به اینکه چند دستگی در تیم سپیدرود باعث آسیب دیدن این تیم می شود بیان داشت: با انتخاب اشتباه خداداد عزیزی تیم سپیدرود دچار مسایل حاشیه ای شد و بجز بدهکاری چیزی برای سپیدرود باقی نماند.
پیشکسوت سپیدرود با بیان اینکه انتخاب افرادی که به مسایل این شهر و خواسته هواداران آشنا نیستند باعث می شود تا اتفاقات خوبی در فوتبال گیلان رخ ندهد گفت: هواداران سالیان متمادی با خون دل و پیگیری توانستند تیم سپیدرود را حفظ کنند.
نیک نظر با اشاره به اینکه در زمانی که مجید جهانپور در سکان هدایت تیم ملی را برعهده داشت خداداد عزیزی با جهانپور مشکل داشت اظهار داشت: افرادی همانند خداداد نمی توانند برای فوتبال رشت مثمر ثمر واقع شوند.
پیشکسوت سپیدرود با اذعان اینکه حضور سپیدرود در لیگ برتر باعث می شود که بازیکنان تیم های پایه به آینده امیدوار شوند بیان داشت: عدم نتیجه گیری سپیدرود امید را در بین فوتبالیست ها کاهش می دهد.
نیک نظر با بیان اینکه از سال ۸۶ اقدام به تاسیس یک باشگاه کردیم که هدف ما توجه به تیم های پایه بود عنوان داشت: تیم نیک در لیگ جوانان و نوجوانان فعالیت می کند و بچه های با استعداد را شناسایی می کنیم.
وی با اشاره به اینکه محمدرضا مهدی زاده که در حال حاضر در تیم تراکتورسازی حضور دارد از بازیکنان سابق آکادمی نیک بود گفت: سید محمد اسلامی که در باشگاه داماش حضور دارد از پدیده های باشگاه نیک است.

 

photo_2018-08-19_15-41-55 (2)
نیک نظر با بیان اینکه در حال حاضر بازیکنان خوبی در باشگاه ما در رده های نوجوانان  همچون شروین حسن پور، امیرحسین حسنی، مهدی ناطق، طاها وطن دوست، هیراد اخوان حضور دارند گفت: باید به مقوله استعدادیابی و پرورش بازیکنان توجه کرد و گرنه پشتوانه ای برای تیم های لیگ برتری نمی توان متصور بود.
وی با تاکید بر اینکه باید به بازیکن پایه  در تیم های مختلف بها داد افزود:  بازیکنی همانند شروین حسن پور با اینکه از لحاظ سنی بسیار کوچکتر از رده سنی نوجوانان است اما با توجه به اینکه پتانسیل خوبی در فوتبال دارد از تیم نونهالان با توجه به نوع فوتبالش در تیم نوجوان به کار  گرفته شده است.
نیک نظر با اذعان به اینکه از لحاظ استعداد استان گیلان در چند سال اخیر وضعیت خوبی را ندارد افزود: باید از استعدادهای استان گیلان حمایت کرد.

پاسخی بگذارید