تاریخ: ۲۰:۲۶ :: ۱۳۹۶/۱۱/۱۱
نهمی دخانیات گیلان در یازدهمین دوره لیگ دسته اول واترپلو

تیم واترپلوی دخانیات گیلان از رسیدن به سکو در یازدهمین دوره لیگ دسته اول واترپلو کشور بازماند. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، یازدهمین دوره لیگ دسته اول واترپلو کشور از تاریخ ششم لغایت دهم بهمن ماه با شرکت ۱۲ تیم در دو گروه الف و ب به میزبانی […]

تیم واترپلوی دخانیات گیلان از رسیدن به سکو در یازدهمین دوره لیگ دسته اول واترپلو کشور بازماند.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، یازدهمین دوره لیگ دسته اول واترپلو کشور از تاریخ ششم لغایت دهم بهمن ماه با شرکت ۱۲ تیم در دو گروه الف و ب به میزبانی تهران و در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار شد.

دخانیات گیلان در گروه ب این مسابقات با تیم‌های پیشگامان کویر یزد، رعد پدافند، استخر میرداماد تبریز، استخر دیهیم تهران و پایگاه قهرمانی اراک هم گروه شد و در پایان با کسب یک پیروزی و چهار شکست در جایگاه پنجم گروه ب قرار گرفت و در مجموع دو گروه به مقام نهمی نائل آمد.

تیم دخانیات در مقابل تیم‌های رعد پدافند با نتیجه پنج بر هفت، استخر میرداماد تبریز با نتیجه هفت بر ۱۴، استخر دیهیم تهران با نتیجه ۱۰ بر یک و پیشگامان کویر یزد با نتیجه ۱۵ بر هفت شکست خورد و در برابر پایگاه قهرمانی استان مرکزی با نتیجه ۱۳ بر چهار به پیروزی دست‌یافت.

به گزاش فارس، پویا قاسم‌زاده، مرتضی شاکری، کامیاب رضایی، امیرارسلان مقدسی، سپهر آقاجان پور، علیرضا کفیل، امیر بایرامی، آیدین قشمی، کسری عدل، امیر حاج رضایی، اشکان اجاق زاده و صبحان نجفی به‌عنوان بازیکن و معین اسماعیل‌پور به‌عنوان سرمربی، میثم سالمی به‌عنوان سرپرست و معین فرس دوست به‌عنوان پزشک و ماساژور، اعضای تیم دخانیات گیلان را تشکیل دادند.

پاسخی بگذارید