تاریخ: ۰:۳۷ :: ۱۳۹۶/۱۱/۰۶
نفر نهم رنکینگ جهانی نخستین رقیب بهمن یار در کاراته وان پاریس ۲۰۱۸

حریفان کاراته‌کای گیلانی تیم ملی بانوان در نخستین کاراته وان ۲۰۱۸ مشخص شدند. به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سارا بهمن یار کاراته کای گیلانی تیم ملی بانوان ایران در وزن منفی ۵۰ کیلوگرم در نخستین مسابقه به مصاف برونا گابریلا از شیلی می‌رود، برونا در رنکینگ جهانی کاراته در وزن منفی ۵۰ کیلوگرم در […]

حریفان کاراته‌کای گیلانی تیم ملی بانوان در نخستین کاراته وان ۲۰۱۸ مشخص شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سارا بهمن یار کاراته کای گیلانی تیم ملی بانوان ایران در وزن منفی ۵۰ کیلوگرم در نخستین مسابقه به مصاف برونا گابریلا از شیلی می‌رود، برونا در رنکینگ جهانی کاراته در وزن منفی ۵۰ کیلوگرم در رده نهم قرار دارد، وی دارای عناوین متعدد بین‌المللی است که آخرین آن‌ها مدال برنز در کاراته وان اسپانیا در سال ۲۰۱۷ است، وی سابقه قهرمانی در کاراته وان ترکیه در سال ۲۰۱۳ را دارد.

بهمن یار در صورت پیروزی مقابل رقیب شیلیایی در مسابقه بعدی و در مرحله یک شانزدهم پایانی به مصاف سید ردوا از مصر خواهد رفت، رقیب مصری بهمن یار که در مرحله نخست با قرعه استراحت روبه‌رو شده است در رتبه‌بندی جهانی وزن منفی ۵۰ کیلوگرم در رنکینگ هشتم جای دارد و یکی از عنوان داران این وزن است، آخرین مقام مهم این ورزشکار مصری، مقام قهرمانی کاراته وان رباط مراکش در سال ۲۰۱۷ است.

در وزن منفی ۵۰ کیلوگرم، نسرین دوستی دیگر نماینده ایران در نخستین مسابقه به مصاف ماتئی لونا کارمن از رومانی می‌رود، وی در صورت پیروزی در برابر رقیب رومانیایی، در مرحله یک شانزدهم پایانی به مصاف پلنک بتینا از اتریش می‌رود.

به گزارش فارس، نخستین مرحله از کاراته وان در سال ۲۰۱۸ به میزبانی پاریس و با حضور ۷۵۶ کاراته کا از فردا (جمعه) آغاز می‌شود. در وزن منفی ۵۰ کیلوگرم ۵۴ کاراته کا از ۳۹ کشور حضور دارند و رقابت‌های این وزن ظهر آدینه و از ساعت ۱۳ به‌وقت محلی (پاریس) برگزار می‌شود.

پاسخی بگذارید