در پایان مسابقات تکواندو نونهالان قهرمانی :
تاریخ: ۱۷:۳۴ :: ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
نفرات برتر استان مشخص شدند

رقابت‌های تکواندو نونهالان استان گیلان در دو بخش مردان و زنان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، رقابت‌های تکواندو نونهالان استان گیلان در بخش دختران با حضور ۷۱ تکواندوکار استان در قالب ۲۳ تیم و در بخش مردان با حضور ۱۳۹ تکواندوکار سالن خانه تکواندو استان برگزار شد. […]

رقابت‌های تکواندو نونهالان استان گیلان در دو بخش مردان و زنان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، رقابت‌های تکواندو نونهالان استان گیلان در بخش دختران با حضور ۷۱ تکواندوکار استان در قالب ۲۳ تیم و در بخش مردان با حضور ۱۳۹ تکواندوکار سالن خانه تکواندو استان برگزار شد.

فاطمه نوروزی در وزن نخست، آیلار کارنیا در وزن دوم، کیانا یگانه در وزن سوم، خاطره دودمانی در وزن چهارم، ملیکا امینی زاده در وزن پنجم، ثمین ملادادوودی در وزن ششم، فاطمه حسن‌پور در وزن هفتم، معصومه رستم پور در وزن هشتم، نسو کرمی در وزن نهم و آیدا درویشی در وزن دهم در بخش بانوان به مدال طلا دست یافتند.

ایلیا شمسی‌پور در وزن نخست، امیرحسین نوع پرور در وزن دوم، امیررضا حسنی در وزن سوم، امیرحسین شکاری در وزن چهارم، آیدین حق‌پرست در وزن پنجم، شایان رادفر در وزن ششم، امیرحسین جهاندیده در وزن هفتم، سالار آذربد در وزن هشتم، هومن زمانی در وزن نهم و امیرحسین صالحی در وزن دهم در بخش مردان به مدال طلا دست یافتند.

در پایان این مسابقات و در بخش بانوان ثمین ملاداوودی به‌عنوان فنی‌ترین بازیکن، هدیه صدقی به‌عنوان بازیکن اخلاق و معصومه باقری به‌عنوان داور نمونه و در بخش مردان امیررضا حسنی به‌عنوان فنی‌ترین بازیکن، امیرعلی اسمی به‌عنوان بازیکن اخلاق و سید ابراهیم قدیمی نژاد و اسماعیل برنج‌کار به‌عنوان داوران نمونه مسابقات انتخاب شدند.

پاسخی بگذارید