گروه: اخبار / فوتبال
تاریخ: ۲۰:۵۱ :: ۱۳۹۶/۰۷/۰۴
نظر‌محمدی: گل‌هایی که می‌خوریم در قواره لیگ برتر نیست/ در روزی که نباید می‌باختیم بازی را واگذار کردیم

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت:بازی خوبی بود. استقلال بعد از بازی از معدود موقعیت ها استفاده کرد بچه ها خوب کار کردند. علی نظر‌محمدی بعد از شکست تیمش مقابل استقلال در نشست خبری اظهار داشت: بازی خوبی بود، در نیمه اول از استقلال بهتر بودیم و در نیمه دوم بعد از گل دوم حریف […]

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت:بازی خوبی بود. استقلال بعد از بازی از معدود موقعیت ها استفاده کرد بچه ها خوب کار کردند.

علی نظر‌محمدی بعد از شکست تیمش مقابل استقلال در نشست خبری اظهار داشت: بازی خوبی بود، در نیمه اول از استقلال بهتر بودیم و در نیمه دوم بعد از گل دوم حریف عملکردمان قابل قبول بود اما استقلال از موقعیت هایی که داشت استفاده کرد و متاسفانه در روزی که نباید می باختیم بازی را واگذار کردیم.

نظرمحمدی عنوان کرد:‌ما در این مسابقه اسیر کم تجربگی خود شدیم. استقلال در نیمه اول تنها یک موقعیت در دقیقه ۴۵ داشت.

وی در مورد اشتباه بازیکنانش هنگام گل، گفت: قرار نیست وقتی یک بازیکن در جایی اشتباه می‌کند آن توپ به گل تبدیل شود. در گل خوردن و گل زدن همه بازیکنان به یک اندازه سهیم هستند. متاسفانه گل‌هایی که می‌خوریم در قواره لیگ برتر نیست. چیزی که تیم ما را اذیت می‌کند این است که لیدر نداریم. نبود حسین کعبی هم بار روحی روانی تیم را بالا می‌برد و کمک می‌کند تاثیرگذار بود و این کم‌تجربگی را بیش از پیش احساس کردیم.

سرمربی سپیدرود ادامه داد: بعد از گل دوم هم ناامید نشدیم وفقط یک بار توانستیم دروازه حریف را باز کنیم و نشان دادیم شرایط‌مان روز به روز بهتر می‌شود و در حال پیشرفت هستیم. نکته‌ای که وجود دارد این است که هواداران از روند بازی راضی هستند و می‌بینند همه بازیکنان ۹۰ دقیقه تلاش می‌کنند. در مجموع امکانات ما همین است و زمان می‌برد که درست شود.

وی با اشاره به ادامه لیگ گفت: باید برنامه‌ریزی کنیم تا بازی‌های تدارکاتی بیشتری داشته باشیم تا تیم از شرایط آرمانی خود خارج نشود. متاسفانه استان گیلان تیمی در حد لیگ برتر ندارد که با آنها بازی کنیم و مجبوریم از حداقل امکانات استفاده کنیم.

خبرگزاری فارس

پاسخی بگذارید