گروه: فوتبال
تاریخ: ۱۴:۰۴ :: ۱۳۹۶/۰۶/۱۷
نظرمحمدی:با احترام به ملوان می‌خواهیم فردا به هوادارانمان عیدی بدهیم/هواداران کاری نکنند که محروم شویم

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: ملوان حریف سنتی ما است ولی با احترام به آنها می‌خواهیم این تیم را شکست داده و به هوادارانمان عیدی بدهیم. علی نظر محمدی در نشست خبری پیش از دیدار با ملوان انزلی اظهار داشت:پیشاپیش عید غدیر را خدمت همه تبریک می‌گویم. حضور تیم ملی در رقابت‌های مقدماتی جام […]

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: ملوان حریف سنتی ما است ولی با احترام به آنها می‌خواهیم این تیم را شکست داده و به هوادارانمان عیدی بدهیم.

علی نظر محمدی در نشست خبری پیش از دیدار با ملوان انزلی اظهار داشت:پیشاپیش عید غدیر را خدمت همه تبریک می‌گویم. حضور تیم ملی در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی باعث شد تا در حد بضاعت برنامه‌ریزی کنیم و تمرینات خوبی را انجام دادیم و خوشبختانه بازیکنان ما انگیزه خوبی دارند و امیدوارم عیدی خوبی به هوادارانمان در بازی فردا بدهیم.

نظرمحمدی افزود: ملوان یک حریف سنتی برای ما است و سال گذشته در لیگ دسته اول با هم در یک گروه حضور داشتیم ولی با اقتدار صعود کردیم. این تیم مربی با تجربه‌ای دارد و علی‌رغم احترامی که برای آنها قائل هستم می‌خواهیم برنده بازی باشیم.

وی تأکید کرد: از هواداران می‌خواهم که فقط تیم خود را تشویق کنند به خصوص هواداران سپیدرود چون اگر خداناکرده اتفاقی بیفتد ممکن است در ادامه لیگ ما محروم شویم. تنها دل‌خوشی ما هواداران‌مان است و ما در هفته‌های ششم و هشتم باید به مصاف نفت و استقلال برویم و ۱۰۰درصد به حضور آنها نیاز داریم.

سرمربی سپیدرود در پاسخ به این سؤال که آیا از بازیکنان جدیدتان استفاده می‌کنید یا خیر، گفت: اگر کادر فنی صلاح بداند شاید از یکی دو نفر از بازیکنان جدیدمان استفاده کردیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا سپیدرود می‌تواند به فینال جام حذفی برسد، گفت: در جام حذفی باید بازی به بازی پیش رفت. اگر بخواهم حضور در فینال را پیش‌بینی کنم غیرعاقلانه حرف زده‌ام و کم تجربه عمل کرده‌ام. جام حذفی جام شگفتی‌ها است و باید بپذیریم که اول باید از مرحله یک شانزدهم صعود کنیم و بعد برنامه‌ریزی داشته باشیم.

نظرمحمدی در پایان در خصوص اینکه آیا بارندگی روی کیفیت تیمش تأثیر دارد یا خیر، گفت: همه می‌دانند خط آتش‌ سفیدرود بازیکنان سرعتی دارد و ممکن است باران برای ما که روی زمین بازی می‌کنیم کیفیت‌مان را کم کند ولی من امیدوارم تا لحظه آغاز بازی بارش باران کم شود.

منبع : فارس

پاسخی بگذارید