انتظار توجه بیشتر به قایقرانان گیلانی
تاریخ: ۱۷:۱۴ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۴
نازنین ملائی : هدفم کسب سومین طلای آسیا است

دارنده مدال طلای قهرماني بزرگ‌سالان آسيا در تایلند گفت: برای دومین دوره متوالی موفق به کسب مدال طلای قهرماني بزرگ‌سالان آسيا شدم که این مهم، برای نخستین بار در تاریخ روئینگ ایران توسط یک بانو رقم خورد. نازنین ملائی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت با اشاره به آغاز اردوهای تیم ملی […]

دارنده مدال طلای قهرماني بزرگ‌سالان آسيا در تایلند گفت: برای دومین دوره متوالی موفق به کسب مدال طلای قهرماني بزرگ‌سالان آسيا شدم که این مهم، برای نخستین بار در تاریخ روئینگ ایران توسط یک بانو رقم خورد.

نازنین ملائی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت با اشاره به آغاز اردوهای تیم ملی روئینگ اظهار کرد: در ایام عید تمریناتم را بدون وقفه ادامه دادم و در حال حاضر در اردوی تیم ملی حضور دارم.

ملی‌پوش روئینگ ایران با اشاره به کسب مدال طلای خود برای دومین سال متوالی در رقابت‌های قهرمانی آسیا افزود: برای نخستین بار در تاریخ روئینگ ایران، یک بانو توانست در دو سال متوالی بر سکوی آسیا بایستد و مدال طلا در قهرمانی بزرگ‌سالان آسیا کسب کند که امیدوارم در جاکارتا این رکورد تکرار شود و سومین سال متوالی برای کسب طلا شود.

وی با اشاره به در پیش بودن بازی‌های آسیایی جاکارتا گفت: اولویت اصلی‌ام در سال ۹۷ حضور پرقدرت دربازی‌های آسیایی جاکارتاست و با تلاش و ممارست فراوان، امیدوار به کسب مدال طلا و بهبود رکوردم دربازی‌های آسیایی هستم.

ملائی با گله از مسئولین تربیت‌بدنی و اداره کل ورزش گیلان تصریح کرد: از مسئولین ورزش گیلان به‌ویژه اداره کل ورزش و جوانان گیلان می‌خواهم به مشکلات بازیکنان و ملی‌پوشان گیلانی روئینگ رسیدگی کنند، آن‌ها طبق قولشان قرار بود ۶ ماه پیش به مشکلات پاروزنان گیلانی رسیدگی کنند و از چندین ماه پیش از آغاز بازی‌ها برای ورزشکارانی که دربازی‌ها حضور خواهند داشت کمک‌هایی انجام دهند لیکن از این کار تا به امروز امتناع کردند، چهار ماه به بازی‌های حساس جاکارتا باقی‌مانده است و مسئولین ورزش گیلان می‌توانند از همین امروز به مشکلاتمان رسیدگی کنند، تکلیف نفرات اعزامی گیلان به مسابقات آسیایی جاکارتا مشخص‌شده است و امیدوارم مسئولین، دو هفته مانده به اعزام، به فکر ورزشکاران نیفتند.

وی گفت: هنگامی‌که مسئولین تنها دو هفته مانده به آغاز بازی‌ها یادشان می‌آید ورزشکارشان قرار است مدال بیاورد و شروع به تماس می‌گیرند، نباید انتظار داشته باشند در مدال ورزشکار سهیم باشند.

ملائی افزود: باید از مسئولین هیأت قایقرانی گیلان به‌ویژه آقایان حسن خسته بند و عباس صیادی تشکر کنم که در سال گذشته پیش از مسابقات تایلند دچار یکسری مشکلات و مسائل بودم و به کمک این عزیزان توانستم آن‌ها را رفع کنم که این برای من در کسب طلایم ارزشمند بود.

پاسخی بگذارید