تاریخ: ۱۳:۴۸ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
نائب قهرمانی بانوان گیلانی در رقابت های تکواندو قهرمانی کشور

تکواندوکاران گیلانی در مسابقات قهرمانی جوانان و بزرگ‌سالان کشور با کسب چهار مدال به مقام نائب قهرمانی دست یافتند. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، تیم هیات تکواندو استان گیلان در مسابقات قهرمانی جوانان و بزرگ‌سالان کشور در بخش بانوان با کسب چهار مدال و درمجموع ۴۴ امتیاز موفق […]

تکواندوکاران گیلانی در مسابقات قهرمانی جوانان و بزرگ‌سالان کشور با کسب چهار مدال به مقام نائب قهرمانی دست یافتند.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، تیم هیات تکواندو استان گیلان در مسابقات قهرمانی جوانان و بزرگ‌سالان کشور در بخش بانوان با کسب چهار مدال و درمجموع ۴۴ امتیاز موفق به کسب مقام نائب قهرمانی این مسابقات شد. تکواندوکاران گیلانی در این مسابقات موفق به کسب دو مدال طلا و دو برنز شدند. تیم‌های تهران و البرز به ترتیب با ۶۶ و ۴۱ امتیاز در سکوهای اول و سوم ایستادند.

گیلانی‌ها در اوزان هشتگانه این مسابقات و به ترتیب در وزن‌های اول تا هشتم، ۱۳، ۵، ۱، ۵، ۱۳، ۲، ۲ و ۳ امتیاز کسب کردند.

فاطمه مداحی در وزن منفی ۴۶ کیلوگرم و مهسا پورمیزای در وزن منفی ۶۲ کیلوگرم دو طلایی گیلانی‌ها در این رقابت‌ها بودند. طیبه پارسا و سارا فتحی نیز به ترتیب در وزن‌های ۵۷ کیلوگرم و منهای ۴۲ کیلوگرم موفق به کسب دو مدال برنز برای استان گیلان شدند.

گفتنی است در پایان این مسابقات مهسا پورمیرزای عنوان ” بازیکن شیرزن ” این مسابقات را از آن خود کرد. این مسابقات با شرکت ۳۱ تیم از ۲۹ استان کشور در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

پاسخی بگذارید