هدف سپیدرود ارائه بازی تهاجمی است
گروه: اخبار / فوتبال
تاریخ: ۱۲:۱۱ :: ۱۳۹۶/۱۰/۰۲
میثم فردوسی : خط هافبک سپیدرود عملکرد مثبتی داشت

هافبک باشگاه سپیدرود گفت: با ارائه یک بازی هجومی در برابر نفت تهران توانستیم پس از ۵ هفته ناکامی و عدم کسب امتیاز، به یک پیروزی دل‌چسب دست‌یابیم و در یک بازی ۶ امتیازی، پیروز از زمین بیرون بیاییم. میثم فردوسی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت بابیان اینکه سپیدرود یک بازی هجومی از […]

هافبک باشگاه سپیدرود گفت: با ارائه یک بازی هجومی در برابر نفت تهران توانستیم پس از ۵ هفته ناکامی و عدم کسب امتیاز، به یک پیروزی دل‌چسب دست‌یابیم و در یک بازی ۶ امتیازی، پیروز از زمین بیرون بیاییم.

میثم فردوسی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت بابیان اینکه سپیدرود یک بازی هجومی از خود به نمایش گذاشت اظهار کرد: برنامه سپیدرود این بود که از همان دقایق نخست، یک بازی هجومی به نمایش بگذارد که خوشبختانه خیلی زود توانستیم به گل دست‌یابیم، بازی را به‌خوبی اداره کردیم و موقعیت پرشمار دیگری هم داشتیم که اگر کمی شانس با ما یار بود با تفاضل گل بالا نفت تهران را شکست می‌دادیم.

وی گفت: سپیدرود در ۵ بازی اخیر خود موفق به کسب امتیاز نشده بود که بدشانسی یکی از عوامل عدم کسب امتیاز بود. با آمدن روانخواه و تلاش ایشان برای بالا بردن اعتمادبه‌نفس بازیکنان و تاکتیک مناسبی که اتخاذ کردند توانستیم پس از ۵ هفته شکست، به یک پیروزی دل‌چسب برسیم.

فردوسی با اشاره به اینکه خط هافبک سپیدرود عملکرد مثبتی داشت افزود: در این بازی به‌خوبی توانستیم مهاجمین را تغذیه کنیم و این نشان از بازی برتر خط هافبک سپیدرود در مقابل نفت داشت، اضافه شدن مهدوی به سپیدرود و تجربه بالایی که دارد، در آینده می‌تواند کمک شایانی به تیم داشته باشد.

پاسخی بگذارید