تاریخ: ۱۴:۱۰ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
میثم تهیدست : سپیدرود نیاز مبرمی به کسب امتیاز مقابل ذوب آهن دارد

مدافع سپیدرود رشت گفت: نیاز مبرمی به کسب سه امتیاز دیدار مقابل ذوب‌آهن اصفهان داریم و برای شکستن طلسم عدم پیروزی دور از خانه به مصاف این تیم قدرتمند می‌رویم. میثم تهیدست شامگاه سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت با اشاره به پیروزی هفته گذشته سپیدرود مقابل پارس جنوبی جم اظهار کرد: در […]

مدافع سپیدرود رشت گفت: نیاز مبرمی به کسب سه امتیاز دیدار مقابل ذوب‌آهن اصفهان داریم و برای شکستن طلسم عدم پیروزی دور از خانه به مصاف این تیم قدرتمند می‌رویم.

میثم تهیدست شامگاه سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت با اشاره به پیروزی هفته گذشته سپیدرود مقابل پارس جنوبی جم اظهار کرد: در دو سال اخیر برای چهارمین بار متوالی به مصاف این تیم جنوبی رفتیم که با تمرینات خوب کادر فنی، تلاش بازیکنان و حمایت هواداران برای نخستین بار موفق به کسب پیروزی در برابر پارسی‌ها شدیم.

مدافع سپیدرود با بیان اینکه این تیم حتی در روز طبیعت نیز تمرینات خود را تعطیل نکرده است تصریح کرد: همه بازیکنان نهایت تلاش خود را در تمرینات انجام می‌دهند تا با آمادگی کامل به مصاف ذوب‌آهن برویم و با یک بازی منطقی و حساب‌شده با دست‌پر به رشت برگردیم.

وی گفت: سپیدرود در بازی‌های خارج از خانه خود در لیگ برتر موفق به کسب پیروزی نشده است لیکن نیاز مبرمی به کسب سه امتیاز دیدار مقابل ذوب‌آهن داریم و امیدواریم نخستین سه امتیاز دور از خانه خود را در برابر این تیم پرقدرت به دست بیاوریم.

تهیدست با بیان اینکه ترجیح می‌دهد در پست دفاع میانی بازی کند افزود: در هر پستی که کادر فنی صلاح بداند برای سپیدرود بازی می‌کنم و برایم فرق چندانی ندارد که در خط هافبک باشم یا خط دفاعی تیم. در شرایط حاضر به دلیل ثباتی که در آخرین نقطه خط دفاعی تیم پیداکرده‌ام ترجیح می‌دهم در این پست بازی کنم.

پاسخی بگذارید