گروه: اخبار
تاریخ: ۱۹:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: غیبت ۲ – ۳ بازیکن هم دست ما را خالی گذاشته بود و گزینه‌های خوبی برای تعویض نداشتیم. رضا مهاجری پس از شکست دو بر یک مقابل سپیدرود رشت در هفته دهم لیگ برتر فوتبال گفت: این پیروزی را به سپیدرود و هواداران پرشور آنها و فوتبالدوستان رشتی تبریک می […]

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: غیبت ۲ – ۳ بازیکن هم دست ما را خالی گذاشته بود و گزینه‌های خوبی برای تعویض نداشتیم.

رضا مهاجری پس از شکست دو بر یک مقابل سپیدرود رشت در هفته دهم لیگ برتر فوتبال گفت: این پیروزی را به سپیدرود و هواداران پرشور آنها و فوتبالدوستان رشتی تبریک می گویم و امیدوارم در ادامه راه نیز موفق باشند.

وی ادامه داد: سپیدرود امروز مُزد تلاش، زحمت و همدلی‌اش را گرفت. فوتبال امروز روی کم لطفی و بدشانسی‌اش را به ما نشان داد. روی ۲ اتفاق گل خوردیم در صورتی که زودتر گل زده بودیم و باید از این موقعیت استفاده می‌کردیم اما نتوانستیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده تصریح کرد: سهل‌انگاری و غفلت بازیکنان ما باعث پیروزی سپیدرود شد و تنها عامل پیروزی تیم حریف بود. عدم تمرکز باعث می‌شود گل‌های ساده‌ای بخوریم در حالیکه سپیدرود با چنگ و دندان از گل‌های زده‌اش دفاع کرد.

مهاجری با بیان اینکه باید دقت کنیم تا زحمات‌مان به راحتی به هدر نرود، گفت: دفاع چند لایه سپیدرود و دروازه‌بان خوب آنها اجازه نداد به گل برسیم. البته شانس لازم را هم نداشتیم و غیبت ۲ – ۳ بازیکن هم دست ما را خالی گذاشته بود و گزینه‌های خوبی برای تعویض نداشتیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده درباره کیفیت زمین سردار جنگل گفت: نوع فوتبالی که ما بازی می‌کنیم در این زمین قابل اجرا نیست و اجازه نمی‌دهد توپ را روی زمین به گردش در آوریم باید تلاش کنیم برای هفته‌های آینده ایرادها و نقاط ضعف را برطرف کنیم.

مهاجری درباره تماشاگران سپیدرود عنوان کرد: از تماشاگران رشتی لذت بردم لقب پرشورها شایسته آنها است و به تیم سپیدرود تبریک می‌گویم.

وی درباره عملکرد بازیکنان با تجربه‌ای مانند حسین کعبی گفت: کعبی یک استثنا در فوتبال است که در این سن با این غیرت و تعصب بازی می‌کند. ما هم بازیکنان با تجربه خوبی مانند قاضی، گردان، ناصحی، خلعتبری و … داریم اما یک روز هم بازیکنان با تجربه تمرکز لازم را ندارند. امروز معین عباسیان را با بدبختی به این بازی رساندیم، مچ پایش آسیب‌دیده بود اما با توجه به غیبت ناصحی چون به دفاع چپ نیاز داشتیم با حضورش در این پست ایثار کرد.

منبع: خبرگزاری فارس

پاسخی بگذارید