تاریخ: ۲۲:۴۶ :: ۱۳۹۷/۰۶/۱۶
ملوان با تساوی به استقبال الگیلانو رفت

تیم فوتبال ملوان انزلی در هفته چهارم رقابت‌های لیگ دسته اول مقابل میهمان خود اروند خرمشهر به‌تساوی یک‌بریک دست‌یافت. به گزارش خبرگزاری فارس از انزلی، دو تیم فوتبال ملوان انزلی و اروند خرمشهر از هفته چهارم رقابت‌های لیگ دسته اول از ساعت ۱۹ در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف یکدیگر رفتند. داور: محمدحسین ترابیان کمک‌ها: […]

تیم فوتبال ملوان انزلی در هفته چهارم رقابت‌های لیگ دسته اول مقابل میهمان خود اروند خرمشهر به‌تساوی یک‌بریک دست‌یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس از انزلی، دو تیم فوتبال ملوان انزلی و اروند خرمشهر از هفته چهارم رقابت‌های لیگ دسته اول از ساعت ۱۹ در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف یکدیگر رفتند.

داور: محمدحسین ترابیان
کمک‌ها: بابک خسروی، وحید سیفی و فرهاد امینی
ناظر داوری، امیربهرام تقوی

شاگردان فرهاد پورغلامی با ترکیب حجت صدقی، عبدالعظیم گوک، امیرمهدی جانملکی، پوریا غلامی، وحید حیدریه، محمد پوررحمت الله، محمد حسین پور، میلاد کمندانی، حافظ یعقوبی، یزدان عباسیان و شهریار مغانلو وارد زمین شدند.

اکبر میثاقیان تیمش را با ترکیب میکائیل ایمن توراج، ابراهیم کریمی، محسـن آقایی، بهتاش میثاقیان، حمید نعمتی، کریم احمدی، محمد سلیمان علیزاده، بهادر عبدی، یاسـر وکیلی، محمدمهدی عسکری و احسان تأییدی به میدان فرستاد.

ملوانان بازی را هجومی آغاز کرده و خیلی زود در دقیقه ۱۲ توسط مهاجم گل زن خود شهریار مغانلو به گل دست‌یافتند، این گل تا پایان نیمه نخست دست‌نخورده باقی‌مانده تا دو تیم با همین تک‌گل به رختکن بروند، نیمه دوم مسابقه، ملوانان فضا را در اختیار اروند قرار داده و چشم به ضد حملات دوختند، ضد حملاتی خطرناک که بارها تا آستانه گشودن دروازه اروند پیش رفتند ولی از این حملات طرفی نبستند.

بازی در پایان ۹۰ دقیقه وقت اضافه با نتیجه یک‌بر صفر به سود ملوان به پایان رسید و چهار دقیقه وقت اضافه از سوی داور حسن ختامی برای این دیدار بود، همگان در دقیقه پایانی وقت تلف‌شده منتظر سوت پایان مسابقه بودند که اروندی‌ها توسط محمدجواد امینی به گل دست‌یافتند تا بازی در پایان با تساوی یک‌بریک خاتمه یابد.

ملوان با کسب این تساوی خانگی دو امتیازی شده و در مکان دوازدهم جدول ۱۷ تیمی جای گرفت، این تیم لیگ را با شش امتیاز منفی به دلیل شکایت بازیکن خارجی خود آغاز کرد.

به گزارش فارس، تیم فوتبال ملوان انزلی در مرحله چهارم رقابت‌های جام حذفی در ورزشگاه تختی انزلی در نبرد سنتی گیلک‌ها ملقب به الگیلانو به مصاف سپیدرود رشت می‌رود.

پاسخی بگذارید