تاریخ: ۲۲:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۶/۲۸
مقام چهارمی گیلان در مسابقات قهرمانی بسکتبال نوجوانان دختر کشور

تیم بسکتبال بانوان گیلان در مسابقات کشوری به مقام چهارمی دست‌یافت. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس ، تیم بسکتبال نوجوانان دختر گیلان با شکست در برابر تیم فارس به مقام چهارمی مسابقات کشوری بسنده کرد. دختران نوجوان گیلانی پس از برگزاری مسابقات در سه مرحله و در مناطق هشت‌گانه، جواز […]

تیم بسکتبال بانوان گیلان در مسابقات کشوری به مقام چهارمی دست‌یافت.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس ، تیم بسکتبال نوجوانان دختر گیلان با شکست در برابر تیم فارس به مقام چهارمی مسابقات کشوری بسنده کرد.

دختران نوجوان گیلانی پس از برگزاری مسابقات در سه مرحله و در مناطق هشت‌گانه، جواز صعود به جمع چهار تیم پایانی را به دست آوردند. بسکتبالیست‌های گیلانی در مرحله سوم این مسابقات با تیم‌های اصفهان، آذربایجان غربی و همدان هم‌گروه بودند و با کسب دو پیروزی و یک شکست، پس از اصفهان به‌عنوان تیم دوم به مرحله پایانی صعود کردند.

تیم دختران گیلان در مرحله پایانی این بازی‌ها، ابتدا در بازی نیمه پایانی با نتیجه ۷۰ بر ۴۸ از تیم منتخب تهران شکست خورد و سپس در بازی رده‌بندی با نتیجه ۶۳ بر ۴۴ در برابر تیم فارس شکست را پذیرا شد.

در این مسابقات تیم‌های تهران، اصفهان و فارس به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

گفتنی است مرحله پایانی رقابت‌های قهرمانی بسکتبال نوجوانان دختر ایران به میزبانی اصفهان و در تاریخ ۲۶ تا ۲۸ شهریورماه با شرکت ۴ تیم گیلان، اصفهان، فارس و تهران برگزار شد.

پاسخی بگذارید