تاریخ: ۲۲:۲۹ :: ۱۳۹۶/۱۱/۱۳
مشاور حقوقی سپیدرود : تاریخ باید در مورد بی‌عدالتی فدراسیون فوتبال گواهی دهد

سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت گفت: فدراسیون با گماردن داوران ضعیف درآمد شب عید خود را افزایش می‌دهد. مگر در طول مسابقه قرار است چند بار خطای پنالتی رخ دهد که داور به همین راحتی یکی‌یکی از آن‌ها می‌گذرد. فرهاد خراسانی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت اظهار کرد: کمیته داوران نسبت به انتقادات وارده […]

سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت گفت: فدراسیون با گماردن داوران ضعیف درآمد شب عید خود را افزایش می‌دهد. مگر در طول مسابقه قرار است چند بار خطای پنالتی رخ دهد که داور به همین راحتی یکی‌یکی از آن‌ها می‌گذرد.

فرهاد خراسانی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت اظهار کرد: کمیته داوران نسبت به انتقادات وارده به این کمیته و داوری‌ها بی‌تفاوت شده و اقتدار خود را ازدست‌داده است.

وی گفت: آقایان فدراسیون نشین چرا به داوران پول خوب نمی‌دهید تا هنگام داوری تمرکز بیشتر و بهتری نسبت به بازی داشته باشند؟ هنگامی‌که کیلویی رأی صادر و جریمه می‌کنید چرا با این پول‌های هنگفت به وضعیت داوری رسیدگی نمی‌کنید.

مشاور حقوقی باشگاه سپیدرود با بیان اینکه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران، مرجع صالح رسیدگی در امر فوتبال نیست افزود: آرای کمیته انضباطی بدون بررسی حقوقی صرفاً از آرای قبلی کپی پیست می‌شود. آیین‌نامه کمیته انضباطی و آرای صادره این کمیته نیاز به هزاران بار بازنگری دارد و در پاره‌ای از موارد با اصول و قواعد حقوقی و قوانین جاری منافات دارد.

خراسانی در مورد نظرات کارشناسان در خصوص این دیدار بیان کرد: ما از انتقاد زمانی استقبال می‌کنیم که با راهکار همراه باشد و اصولاً حق نداریم بگوییم انتقاد نکنید. بازی فوتبال خیلی باهوش‌تر از نظرات نسبی کارشناسان است. نظریه کارشناسی همیشه یک گام عقب‌تر از بازی فوتبال است.

سخنگوی باشگاه سپیدرود گفت: ازآنجایی‌که طبق قوانین فیفا دولت‌ها حق دخالت در امور فوتبال را ندارند، فدراسیون فوتبال ایران هم از این مقررات سوءاستفاده کرده و هر جور دوست دارد به نفع خود بهره‌برداری می‌نماید. فدراسیون فوتبال، انصاف و عدالت را به‌شدت هر چه تمام‌تر زیر پای خود له می‌کند.

پاسخی بگذارید