کیومرث بیات : پیوستن کاپیتان اسبق سپیدرود به کادرفنی
تاریخ: ۱۶:۰۹ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۰
مدیرفنی جدید به تیم اضافه می شود

خریدار باشگاه سپیدرود رشت گفت: کاپیتان اسبق سپیدرود رشت به کادر فنی این تیم اضافه خواهد شد و در تلاش هستیم فرهاد کاظمی را به‌عنوان مدیر فنی باشگاه منصوب کنیم. کیومرث بیات ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت با بیان اینکه تمرینات سپیدرود از روز سه‌شنبه زیر نظر کادر فنی جدید آغاز […]

خریدار باشگاه سپیدرود رشت گفت: کاپیتان اسبق سپیدرود رشت به کادر فنی این تیم اضافه خواهد شد و در تلاش هستیم فرهاد کاظمی را به‌عنوان مدیر فنی باشگاه منصوب کنیم.

کیومرث بیات ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت با بیان اینکه تمرینات سپیدرود از روز سه‌شنبه زیر نظر کادر فنی جدید آغاز می‌شود اظهار کرد : هیچ بازیکنی در تمرین امروز(دوشنبه) تیم سپیدرود حضور نداشت و به بازیکنان اعلام داشتم در صورت حضور در تمرین ۲۰ % از قراردادشان را جریمه می‌شوند. تمرینات سپیدرود از روز سه‌شنبه زیر نظر روان‌خواه و سیلمار برزیلی آغاز می‌شود.

بیات با اشاره به اینکه سهیل حق‌شناس به کادر فنی سپیدرود اضافه‌شده است گفت : در تلاش هستیم پس از مذاکره با فرهاد کاظمی وی را به‌عنوان مدیر فنی تیم منصوب کنیم . وی از رزومه خوبی در فوتبال ایران برخوردار است و با اضافه شدن فرهاد کاظمی ، سپیدرود کادر فنی مقتدرتری خواهد داشت.

به گزارش فارس، تمرین امروز( دوشنبه) سپیدرود در آکادمی المپیک که قرار بود زیر نظر علی نظرمحمدی و دستیارانش برگزار شود به دلیل تهدید مالک باشگاه مبنی بر کسر ۲۰% از قراردادهای بازیکنان لغو شد.

پاسخی بگذارید