گردن آویز نقره بر گردن کاراته کای گیلانی
تاریخ: ۱۱:۰۶ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۷
مدال آسیایی این بار در جهانی تکرار شد

سارا بهمن یار کاراته کای گیلانی تیم ملی امید ایران در مسابقات جام جهانی اسپانیا موفق به کسب گردن‌آویز نقره شد. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، سارا بهمن یار با شکست در برابر کاراته کای اسپانیایی به مدال نقره رقابت‌های جام جهانی اسپانیا بسنده کرد. وی در بازی […]

سارا بهمن یار کاراته کای گیلانی تیم ملی امید ایران در مسابقات جام جهانی اسپانیا موفق به کسب گردن‌آویز نقره شد.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، سارا بهمن یار با شکست در برابر کاراته کای اسپانیایی به مدال نقره رقابت‌های جام جهانی اسپانیا بسنده کرد. وی در بازی نخست موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر در برابر تالیا از کشور دومینکن به پیروزی دست یابد.

سپس در دومین مسابقه به مصاف کاراته کای پرویی رفته و با نتیجه ۴ بر ۱ در برابر سلنه به پیروزی دست‌یافت. بهمن یار برای رسیدن به جمع ۴ کاراته کای برتر وزن منفی ۵۰ کیلوگرم به مصاف سایا کاراته کای مراکشی رفته و موفق شد با نتیجه ۴ بر صفر به پیروزی دست یابد.

کاراته کای وزن منفی ۵۰ کیلوگرم ایران در دیدار نیمه پایانی و در یک بازی حساس و نزدیک موفق به شکست شارا از آلمان شد. وی در دیدار فینال با شکست در برابر گومز از اسپانیا گردن‌آویز نقره در وزن منفی ۵۰ کیلوگرم را از آن خود کرد.

گفتنی است رقابت‌های کاراته قهرمانی جهان در ۳ رده سنی نوجوانان، جوانان و امیدها به میزبانی تنه ریف اسپانیا در حال برگزاری است و الیاس محمدزاده، آویشن باقری و سارا بهمن یار سه کاراته کای گیلانی حاضر در این رقابت‌ها می‌باشند.

پاسخی بگذارید