تاریخ: ۱۷:۱۴ :: ۱۳۹۷/۰۱/۰۴
محمد صادقی: والیبال ساحلی استان در صورت برنامه ریزی منظم، پیشرفت می کند

والیبالیست گیلانی تیم ملی والیبال ساحلی ایران گفت: سال ۹۶ ازنظر عناوین کشوری برایم پربار بوده است و به‌جز یک جام در باقی جام‌های آزاد ساحلی به مقام قهرمانی دست‌یافتم. محمدصادقی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در لنگرود با اشاره به غیبت در مسابقات کشوری در سال ۹۶ اظهار کرد: در طول سال ۹۶ تنها […]

والیبالیست گیلانی تیم ملی والیبال ساحلی ایران گفت: سال ۹۶ ازنظر عناوین کشوری برایم پربار بوده است و به‌جز یک جام در باقی جام‌های آزاد ساحلی به مقام قهرمانی دست‌یافتم.

محمدصادقی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در لنگرود با اشاره به غیبت در مسابقات کشوری در سال ۹۶ اظهار کرد: در طول سال ۹۶ تنها یک‌بار مسابقات کشوری زیر نظر فدراسیون والیبال برگزار شد که نتوانستم در این مسابقات شرکت کنم.

وی گفت: در سال ۹۶ چندین مسابقه آزاد ساحلی در شهر آق‌قلا، بندر ترکمن، نوشهر، کلاچای، واجارگاه و رشت شد که کوپل بنده و امیری در اکثر این جام‌ها به مقام نخست دست‌یافت و تنها در بندر ترکمن بود که نائب قهرمان شدیم.

صادقی با اشاره به شکست در تور جهانی کیش تصریح کرد: هنگامی‌که کوپل بنده و امیری به تور جهانی کیش دعوت شد با تصمیم فدراسیون بازیکنان جوان‌تر را کنارمان گذاشتند که از رنکینگ پایینی برخوردار بودند. این امر باعث شد در پایین جدول باشیم و به مصاف تیم قدرتمند امریکا برویم و شکست در نخستین دیدار باعث حذفمان شد.

ملی‌پوش گیلانی با اشاره به اینکه خیلی زود تعطیلات نوروزی را پشت سر خواهد گذاشت بیان کرد: به‌زودی تمرینات وزنه و کار با توپ در ساحل را آغاز می‌کنم و آماده هستم تقویم والیبال ساحلی در سال ۹۷ اعلام شود تا در مسابقات شرکت کنم. هدفم در سال جدید حضور پرقدرت دربازی‌های آسیایی و جهانی است.

صادقی با اشاره به پتانسیل بالای والیبال ساحلی در گیلان افزود: از رئیس هیأت والیبال گیلان بابت حمایت خوبی که از بنده و مجتبی امیری در تور جهانی کیش داشتند سپاسگزارم، از مسئولین هیأت می‌خواهم با توجه به امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری خوبی که در استان داریم، برنامه منظمی برای والیبال ساحلی داشته باشند تا این رشته پیشرفت بیشتری کند.

پاسخی بگذارید