تاریخ: ۲۰:۲۳ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۴
لبخند لیگ برتر به سپیدرود با پیروزی مقابل تراکتور

سپیدرود رشت در هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر، مقابل میهمان خود تراکتورسازی تبریز به برتری دست یافت. به گزارش روجا اسپورت، دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و تراکتورسازی تبریز از هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۶:۰۰ در ورزشگاه سردارجنگل رشت آغاز شد. داور: اشکان خورشیدی کمک‌ها: رضا سخندان، محمدرضا مدیر […]

سپیدرود رشت در هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر، مقابل میهمان خود تراکتورسازی تبریز به برتری دست یافت.

به گزارش روجا اسپورت، دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و تراکتورسازی تبریز از هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۶:۰۰ در ورزشگاه سردارجنگل رشت آغاز شد.

داور: اشکان خورشیدی

کمک‌ها: رضا سخندان، محمدرضا مدیر روستا و وحید صالحی

ناظر داوری: اسماعیل صفیری

نبرد سرخ های فوتبال ایران در دیار کاسپین حساس و نفس گیر می باشد. تراکتوری ها هفته هاست روی روند ناکامی قرار دارند و نمی خواهند شکستی دیگر در کارنامه خود ثبت کنند هرچند هواداران این تیم معتقدند نتیجه برای شان اهمیت چندانی ندارد و تنها سرمربی این تیم است که باید ترک تبار باشد.
در سوی دیگر سرخ های دیار کاسپین، پس از دو پیروزی متوالی خانگی می خواهند در پیروزی های متوالی خانگی هتریک کنند و با کسب سه امتیاز مقابل تراکتور نه چندان قوی، خیال خود را از بقا در لیگ برتر راحت کنند.

نیمه نخست با حملات کوبنده سپیدرودی ها آغاز شد و این تیم در دقیقه ۲۵ توسط محمد غلامی به گل دست یافت . این گل تا پایان نیمه نخست دست نخورده باقی ماند تا این نیمه از آن ِ سرخ های شهرباران باشد.

نیمه دوم مسابقه بازی متعادل دنبال شد و هر دو تیم دارای موقعیت های گل بودند لیکن هیچ یک از دو تیم موفق به گلزنی نشدند. بازی در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود سپیدرود رشت خاتمه یافت.

ترکیب تیم سپیدرود رشت:

ایمان صادقی، میثم فردوسی، توحید غلامی، میرهادی میرجوان، حسین کعبی، حسین ابراهیمی، میثم تهیدست، محمدرضا مهدوی، میلاد قربانزاده، علیرضا نورمحمدی و محمد غلامی

سرمربی: علی کریمی

ترکیب تیم تراکتورسازی:

مارتینز جوردی، محمد ایرانپوریان، رضا شربتی، مهدی کیانی، مهدی مهدی پور، محمد ابراهیمی، محمدرضا مهدی زاده، امیرارسلان مطهری، محمدرضا آزادی، عارف آقاسی و علی طاهران

سرمربی: ارطغرول ساغلام

پاسخی بگذارید