صعود چوکا به لیگ دسته دوم:
تاریخ: ۱۱:۳۶ :: ۱۳۹۷/۰۲/۰۶
قهرمانی و پنجمی نمایندگان گیلان در لیگ دسته سوم

در هفته پایانی رقابت‌های لیگ دسته سوم، نمایندگان گیلان با یک پیروزی و یک شکست به کار خود خاتمه دادند. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، در هفته پایانی رقابت‌های لیگ دسته سوم و از گروه شمال این رقابت‌ها، پاس گیلان که قرار بود در ورزشگاه عضدی رشت از […]

در هفته پایانی رقابت‌های لیگ دسته سوم، نمایندگان گیلان با یک پیروزی و یک شکست به کار خود خاتمه دادند.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، در هفته پایانی رقابت‌های لیگ دسته سوم و از گروه شمال این رقابت‌ها، پاس گیلان که قرار بود در ورزشگاه عضدی رشت از آرش ری میزبانی کند، به دلیل عدم حضور تیم مهمان با نتیجه سه بر صفر پیروز شد.

چوکای تالش دیگر نماینده گیلان که یک هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ دسته سوم، صعود خود به لیگ دو را قطعی کرد با ترکیب معصوم برجی، یوسف شهبازی، کیوان محمد نژاد، علی‌اصغر سلمانی، محمد جعفری، صابر احمدی، یاور پور نامدار، علی مصطفایی، پژمان احمدی، امین انصاری و رضا شیخی به مصاف شهید مولایی قراخیل رفت و با نتیجه سنگین صفر به سه مقابل میزبان تن به شکست داد.

به گزارش فارس، در پایان هفته هجدهم و پایانی رقابت‌های لیگ دسته سوم، تیم فوتبال چوکای تالش با کسب ۳۳ امتیاز به لیگ دسته دوم صعود کرد و پاس گیلان با کسب ۲۷ امتیاز موفق شد سهمیه خود در مرحله پایانی لیگ دسته سوم را حفظ کند.

پاسخی بگذارید