در رقابت های تکواندو قهرمانی دانشجویان منطقه 2 کشور
گروه: اخبار
تاریخ: ۱۹:۳۶ :: ۱۳۹۶/۱۰/۰۴

تکواندوکاران دانشگاه گیلان در مسابقات دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی منطقه ۲ کشور به مقام قهرمانی دست یافتند. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، مسابقات دانشجویان منطقه ۲ کشور روز یکشنبه سوم دی‌ماه با شرکت ۷ تیم دانشگاه گیلان، دانشگاه گنبد، دانشگاه مازندران، ادیب ساری، کشاورزی ساری، علوم […]

تکواندوکاران دانشگاه گیلان در مسابقات دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی منطقه ۲ کشور به مقام قهرمانی دست یافتند.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، مسابقات دانشجویان منطقه ۲ کشور روز یکشنبه سوم دی‌ماه با شرکت ۷ تیم دانشگاه گیلان، دانشگاه گنبد، دانشگاه مازندران، ادیب ساری، کشاورزی ساری، علوم و فناوری و دانشگاه گلستان از ۳ استان گیلان، مازندران و گلستان در سالن خانه تکواندو گیلان در رشت برگزار شد.

در پایان این مسابقات که در ۸ وزن برگزار شد، تیم‌های دانشگاه گیلان با کسب ۵۱ امتیاز، دانشگاه مازندران با کسب ۲۸ امتیاز و دانشگاه ادیب ساری با کسب ۱۷ امتیاز به ترتیب حائز عناوین اول تا سوم جام شدند.

تیم گیلان در این مسابقات با ۷ شرکت‌کننده حضور داشت و موفق شد ۵ مدال طلا و ۲ نقره کسب کند. زهرا فاتح در وزن اول، فاطمه قانع در وزن پنجم، طیبه پارسا در وزن ششم، مریم رجبی در وزن هفتم و سمانه کشتکار در وزن هشتم طلایی‌های گیلان در این مسابقات می‌باشند. فاطمه عباس زاده در وزن دوم و هنگامه عبادی در وزن چهارمنیز موفق به کسب مدال نقره برای تیم گیلان شدند.

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (2)

  1. م

    سلام. وزن پنجم فاطمه قانع هستن نه محدثه قانع و ایشون مقام اول کسب کردند. وزن چهارم خانم هنگامه عبادی مقام دوم کسب کردند.

    • admin

      ممنون اصلاح میشه