اعزام تیم ملی شمشیربازی بانوان به فرانسه؛
گروه: اخبار
تاریخ: ۲۲:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۱

دو بانوی گیلانی در قالب تیم ملی شمشیربازی ایران به مسابقات جهانی گرندپری فرانسه اعزام شدند. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، فائزه رفیعی سابریست گیلانی تیم ملی شمشیربازی ایران به همراه خاطره محمدی مربی – سرپرست گیلانی تیم ملی شمشیربازی به مسابقات گرندپری فرانسه اعزام شدند. این رقابت‌ها […]

دو بانوی گیلانی در قالب تیم ملی شمشیربازی ایران به مسابقات جهانی گرندپری فرانسه اعزام شدند.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، فائزه رفیعی سابریست گیلانی تیم ملی شمشیربازی ایران به همراه خاطره محمدی مربی – سرپرست گیلانی تیم ملی شمشیربازی به مسابقات گرندپری فرانسه اعزام شدند.

این رقابت‌ها طی روزهای پنجم و ششم آبان ماه به میزبانی پاریس برگزار می‌شود و تیم ملی شمشیربازی بانوان ایران با ترکیب اصلی فائزه رفیعی، پریماه برزگر، کیانا باقرزاده و نجمه سازنچیان در این مسابقات حضور خواهد داشت.

فائزه رفیعی پیرامون این مسابقات به خبرنگار فارس افزود: مسابقات گرندپری هر سال در اسلحه سابر بانوان برگزار می‌شود و در افزایش رنکینگ انفرادی و تیمی سابریست ها نقش بسزایی دارد، هدف سابریست های ایرانی از شرکت در این مسابقات افزایش رنکینگ در راستای ارتقای جایگاهمان در مسابقات قهرمانی آسیا و همچنین بازی های آسیایی جاکارتا می‌باشد.

وی گفت: پیش از آغاز رقابت‌های گرندپری فرانسه، چند اردوی تدارکاتی با تیم های صاحب‌نام شمشیربازی در فرانسه خواهیم داشتم تا با آمادگی کامل به مصاف رقبا برویم.

خاطره محمدی نائب رئیس هیات شمشیربازی گیلان که به عنوان مربی و سرپرست تیم ملی شمشیربازی بانوان ایران را در این مسابقات همراهی می‌کند پیرامون گرندپری فرانسه به خبرنگار فارس گفت: روز اول حضورمان در پاریس اردوی مشترک تمرینی با تیم های ژاپن و فرانسه برگزار کردیم. با اضافه شدن سایر تیم های حاضر در این مسابقات، سعی می‌کنیم پیش از شروع رقابت‌ها با سایر تیم ها نیز اردوی مشترک تمرینی داشته باشیم.

مربی تیم ملی سابر بانوان افزود: سطح بازی های گرندپری پاریس با توجه به حضور تعداد بالای شرکت‌کنندگان صاحب‌نام و دارای عناوین جهانی و المپیکی بسیار بالا خواهد بود که می‌تواند علاوه برافزایش رنکینگ بازیکنانمان، در بالا رفتن تجربه ملی پوشان سابریست ایرانی نقش بسزایی داشته باشد.

پاسخی بگذارید