در مسابقات آسیایی هوشیمینه رقم خورد
تاریخ: ۲۰:۰۰ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۳
طلایی دیگر در کارنامه پاراتکواندوکار گیلانی

پاراتکواندوکار گیلانی تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ با برتری مقابل رقیب روسی به مدال طلا دست‌یافت. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، مسابقات پاراتکواندو قهرمانی آسیا در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم با حضور ۱۶ هوگو پوش امروز (پنجشنبه) آغاز شد و مهدی پور رهنما با رنکینگ نخست […]

پاراتکواندوکار گیلانی تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ با برتری مقابل رقیب روسی به مدال طلا دست‌یافت.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، مسابقات پاراتکواندو قهرمانی آسیا در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم با حضور ۱۶ هوگو پوش امروز (پنجشنبه) آغاز شد و مهدی پور رهنما با رنکینگ نخست جهانی در دور نخست با قرعه استراحت روبه‌رو شد، وی در مرحله یک‌هشتم پایانی به مصاف یامونا کومار پاسوان از هندوستان با رنکینگ جهانی ۱۸ رفت و با نتیجه قاطعانه ۲۲ بر دو به پیروزی دست‌یافت.

پاراتکواندوکار گیلانی در مرحله یک‌چهارم پایانی به مصاف لین جوزف از بریتانیا با رنکینگ جهانی ۲۷ رفت و با نتیجه ۲۴ بر سه به برتری دست‌یافت، وی در مرحله نیمه پایانی با نتیجه ۲۸ بر ۲۳ مقابل رقیب قدرتمند خود، فاتح سلیک از ترکیه با رنکینگ جهانی چهار به برتری دست‌یافت و به فینال مسابقات رسید.

پور رهنما که با کسب سه پیروزی پیاپی موفق شد به فینال مسابقات هوشیمینه راه یابد در دیدار فینال به مصاف رقیب قدرتمند روسی رفت و با پیروزی قاطعانه ۲۶ بر شش به مدال طلا دست‌یافت.

در این وزن، علیرضا بخت دیگر نماینده ایران در گام نخست به مصاف نیشان امیرعلی از قزاقستان رفت و با نتیجه ۳۵ بر ۲۱ به برتری دست‌یافت، وی در مرحله یک‌هشتم پایانی با شکست ۲۷ بر ۳۷ مقابل ولادیمیر فئوفانوف از روسیه از دور رقابت‌ها کنار رفت.

به گزارش فارس، امتیاز مسابقات پاراتکواندو قهرمانی آسیا هوشیمینه برای هوگو پوشان آسیایی G4 و برای هوگو پوشان سایر قاره‌ها G2 است، این مسابقات با شرکت ۱۲۰ ورزشکار از روز پنجشنبه سوم خردادماه با شرکت ۱۲۰ هوگو پوش آغاز شد و به مدت دو روز ادامه دارد.

پاسخی بگذارید