ملی پوش گیلانی تیم ملی کاراته بر بام کاراته جهان
تاریخ: ۱۱:۰۸ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۷
طلایی دیگر بر گردن آویشن باقری

آویشن باقری کاراته کای گیلانی تیم ملی امید ایران در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم موفق به کسب مدال طلا در مسابقات جام جهانی اسپانیا در تنه ریف شد. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، آویشن باقری در نخستین مسابقه در برابر الیزابتا از روسیه به پیروزی ۵ بر صفر […]

آویشن باقری کاراته کای گیلانی تیم ملی امید ایران در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم موفق به کسب مدال طلا در مسابقات جام جهانی اسپانیا در تنه ریف شد.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، آویشن باقری در نخستین مسابقه در برابر الیزابتا از روسیه به پیروزی ۵ بر صفر دست‌یافت. سپس در مسابقه دوم به مصاف آروژان از قزاقستان رفته و حریف قزاق را با نتیجه دو بر صفر شکست داد.

باقری برای رسیدن به مرحله نیمه پایانی شاریخنا از بلاروس را با نتیجه ۴ بر ۱ شکست داد و در مسابقه نیمه پایانی نیز با نتیجه ۵ بر صفر دینگ از چین را از پیش رو برداشت.

کاراته کای وزن منفی ۵۵ کیلوگرم تیم ملی ایران در دیدار فینال به مصاف مارینا از اسپانیا رفت و توانست با پیروزی ۵ بر یک در برابر رقیب اسپانیایی، صاحب گردن‌آویز طلا شود.

این دومین مدال گیلانی های تیم ملی کاراته امید ایران در مسابقات جام جهانی اسپانیا می‌باشد. پیش از سارا بهمن یار کاراته کای گیلانی وزن منفی ۵۰ کیلوگرم تیم ملی ایران موفق به کسب گردن‌آویز نقره شد.

پاسخی بگذارید