در بازی های آسیایی جاکارتا؛
تاریخ: ۲۱:۴۰ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۹
صعود نازنین ملائی به فینال روئینگ تک نفره سبک وزن

ملی‌پوش گیلانی تیم ملی روئینگ کشورمان در ماده تک‌نفره سبک‌وزن بازی‌های آسیایی جاکارتا با قرارگرفتن در مکان دوم به فینال این ماده راه یافت. به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، در رقابت‌های روئینگ بازی‌های آسیایی جاکارتا و در ماده تک‌نفره سبک‌وزن، نازنین ملائی در مرحله مقدماتی با قرارگرفتن در خط سه با ورزشکاران تایلند، ویتنام، […]

ملی‌پوش گیلانی تیم ملی روئینگ کشورمان در ماده تک‌نفره سبک‌وزن بازی‌های آسیایی جاکارتا با قرارگرفتن در مکان دوم به فینال این ماده راه یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، در رقابت‌های روئینگ بازی‌های آسیایی جاکارتا و در ماده تک‌نفره سبک‌وزن، نازنین ملائی در مرحله مقدماتی با قرارگرفتن در خط سه با ورزشکاران تایلند، ویتنام، چین، هنگ‌کنگ و قزاقستان به رقابت پرداخت و با ثبت زمان ۸:۳۰٫۴۹ به‌عنوان نفر دوم به فینال این ماده صعود کرد.

در مرحله مقدماتی این ماده دندان پان از چین با ثبت زمان ۸:۰۹٫۰۷ به مقام نخست دست‌یافت و مان لی کا از هنگ‌کنگ با ثبت زمان ۸:۳۵٫۳۶، آلینا موچولا از قزاقستان با ثبت زمان ۸:۴۸٫۰۹، جیانگ انگوین از ویتنام با ثبت زمان ۸:۵۳٫۲۸ و آرین نیگری از تایلند با ثبت زمان ۸:۵۷٫۲۶ به ترتیب در مکان‌های سوم تا ششم جای گرفتند.

نازنین ملائی در بازی‌های آسیایی اینچئون کره جنوبی در روئینگ سبک‌وزن چهارنفره با ثبت زمان ۷:۳۷٫۲۴ در مکان سوم قرار گرفت، وی در مسابقات آسیایی پاتایا تایلند در روئینگ تک‌نفره سبک‌وزن با ثبت زمان ۷:۱۸٫۷۱ موفق به کسب مدال طلا شد.

به گزارش فارس، فینال ماده تک‌نفره سبک‌وزن روز جمعه دوم شهریورماه آغاز می‌شود و ملائی ۲۶ ساله با حضور در خط چهار با حریفانی از تایلند، ویتنام، چین، هنگ‌کنگ و قزاقستان برای کسب مدال رقابت می‌کند.

پاسخی بگذارید