گروه: اخبار
تاریخ: ۲۳:۰۱ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۸

فائزه رفیعی شمشیرباز گیلانی تیم ملی اسلحه سابر ایران با شکست در برابر حریف آلمانی از گردونه رقابت‌ها حذف شد. به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، فائزه رفیعی در مرحله مقدماتی با سه پیروزی در برابر شمشیربازان بریتانیا، آلمان و کره جنوبی و سه باخت در برابر شمشیربازان روسیه، مجارستان و بریتانیا به مرحله حذفی […]

فائزه رفیعی شمشیرباز گیلانی تیم ملی اسلحه سابر ایران با شکست در برابر حریف آلمانی از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، فائزه رفیعی در مرحله مقدماتی با سه پیروزی در برابر شمشیربازان بریتانیا، آلمان و کره جنوبی و سه باخت در برابر شمشیربازان روسیه، مجارستان و بریتانیا به مرحله حذفی و یک شصت و چهارم بازی‌ها صعود کرد.

رفیعی در مرحله یک شصت و چهارم پایانی به مصاف رقیبی از آلمان رفته و موفق شد با نتیجه ۱۵ بر ۷ پیروز مسابقه باشد. وی در بازی بعدی و در مرحله یک سی و دوم این بازی‌ها به مصاف شمشیرباز دیگری از آلمان رفت و با شکست در برابر وی از صعود به جمع ۳۲ شمشیرباز برتر جام بازماند.

سازنچیان، باقرزاده و برزگر دیگر نمایندگان ایران در گرندپری فرانسه بودند که به ترتیب در مرحله یک سی و دوم، یک شصت و چهارم و یک شصت و چهارم از گردونه مسابقات حذف شدند.

گفتنی است تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر بانوان ایران در بخش تیمی و با ترکیب رفیعی، سازنچیان، باقرزاده و برزگر با شکست در نخستین مسابقه در برابر ونزوئلا از گردونه مسابقات حذف شد.

پاسخی بگذارید