در هفته هفدهم لیگ سه :
تاریخ: ۲۰:۳۷ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
صدرنشینی چوکا با پیروزی مقابل ماکران / تلاش پاس برای بقا در مرحله نهایی لیگ سه

نمایندگان گیلان در پایان هفته هفدهم رقابت‌های لیگ دسته سوم با یک شکست و یک پیروزی به کار خود خاتمه دادند. به گزارش خبرگزاری فارس از تالش، چوکا در ورزشگاه پوریای ولی تالش به مصاف شهدای ماکران میاندرود رفت و با تک گل مجید منتهی به پیروزی یک بر صفر دست یافت. مصطفی زینعلی، محمد […]

نمایندگان گیلان در پایان هفته هفدهم رقابت‌های لیگ دسته سوم با یک شکست و یک پیروزی به کار خود خاتمه دادند.

به گزارش خبرگزاری فارس از تالش، چوکا در ورزشگاه پوریای ولی تالش به مصاف شهدای ماکران میاندرود رفت و با تک گل مجید منتهی به پیروزی یک بر صفر دست یافت.

مصطفی زینعلی، محمد جعفری، نیما دلاوری، صاحب فرجی، امید شریان، صابر احمدی، علی مصطفایی، علی‌اصغر سلمانی، امین انصاری، مجید منتهی و نیما پرتوی ۱۱ مرد چوکایی ها در برابر ماکران بودند.

پاس دیگر نماینده گیلان در ورزشگاه هفت تیر چالوس به مصاف شهرداری نوشهر رفت و با شکست سه بر صفر مقابل میزبان خود از جمع مدعیان صعود فاصله گرفت.

صابر اصلانی، معین تقوی، سبحان وقتی، مهرام دامادی، معین قویدل، امیرحسین فتحی، سیامک علیزاده، سجاد دانشور، ابراهیم رضازاده، مبین رضاپور و مجتبی طاهری شاگردان اسماعیل رجب‌زاده در برابر شهرداری نوشهر بودند.

به گزارش فارس، در پایان هفته هفدهم رقابت‌های لیگ دسته سوم و از گروه شمال این رقابت‌ها، پاس گیلان با کسب ۲۵ امتیاز در مکان ششم جدول و چوکای تالش با یک بازی کمتر و کسب ۳۰ امتیاز به‌تنهایی در صدر جدول جای گرفت.

پاسخی بگذارید