عنایتی پیروز نبرد استقلالی های سابق
گروه: اخبار / فوتبال
تاریخ: ۱۹:۴۱ :: ۱۳۹۶/۱۰/۰۸
شکست سپیدرود در دیداری ۶ امتیازی

دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و مشکی پوشان مشهد از هفته هفدهم لیگ برتر با برتری سیاه‌جامگان مشهدی همراه شد. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و مشکی پوشان مشهد در ورزشگاه ثامن مشهد و از ساعت ۱۴:۳۰ آغاز شد و درنهایت مشکی پوشان با نتیجه […]

دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و مشکی پوشان مشهد از هفته هفدهم لیگ برتر با برتری سیاه‌جامگان مشهدی همراه شد.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و مشکی پوشان مشهد در ورزشگاه ثامن مشهد و از ساعت ۱۴:۳۰ آغاز شد و درنهایت مشکی پوشان با نتیجه دو بر صفر و گل‌های دقیقه ۲۶ و ۴۶ یونس شاکری برنده این بازی شدند.

تیم فوتبال مشکی پوشان با برد امروز خود ۱۲ امتیازی شد و فاصله‌اش با سپیدرود را به ۳ امتیاز کاهش داد. سرخ‌های شهرباران در دومین دیدارشان تحت هدایت امید روان خواه تن به شکست دادند تا تنور رقابت در انتهای جدول گرم بماند!

داور: علی صفایی

کمک‌داوران: محمدرضا منصوری، مهدی شفیعی، شاهو اصلانی

ترکیب سپیدرود رشت:

سید محمدحسینی، سید احمد آهی، هادی موسوی، امین جوادی مقدم، حسین کعبی، علی عباسی، میعاد یزدانی، حسین ابراهیمی، توحید غلامی، میثم فردوسی و پویا نزهتی

سرمربی: امیدرضا روانخواه

ترکیب مشکی پوشان مشهد:

محمدحسین عین افشار، سجاد دانایی، میرهانی هاشمی، محسن آقایی، محمدعلی فرامرزی، کریم احمدی، حسین بادامکی، پیام ملکیان، کیوان امرایی، امیرمحمد پناهی و یونس شاکری.

سرمربی: غلامرضا عنایتی

* این دیدار در حضور بیش از ۲ هزار هوادار برگزار شد که کمتر از ۱۰۰ تن از آنان را هواداران سپیدرود رشت تشکیل دادند.

* حسین ابراهیمی از سپیدرود و مصطفی احمدی از مشکی پوشان در این دیدار از داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند.

پاسخی بگذارید