گروه: اخبار
تاریخ: ۱۹:۱۴ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۹

دیدار تیم‌های فوتبال شهرداری فومن و گیتی پسند اصفهان از هفته نهم رقابت‌های دسته دوم با برتری شهرداری چی‌ها به پایان رسید. به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از فومن، دیدار تیم‌های شهرداری فومن و گیتی پسند از ساعت ۱۴:۴۵ در ورزشگاه آزادی فومن آغاز شد. شهرداری فومن در حالی به […]

دیدار تیم‌های فوتبال شهرداری فومن و گیتی پسند اصفهان از هفته نهم رقابت‌های دسته دوم با برتری شهرداری چی‌ها به پایان رسید.

به گزارش روجا اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از فومن، دیدار تیم‌های شهرداری فومن و گیتی پسند از ساعت ۱۴:۴۵ در ورزشگاه آزادی فومن آغاز شد.

شهرداری فومن در حالی به مصاف گیتی پسند قعرنشین می‌رود که با پیروزی برابر نماینده اصفهان حتی می‌تواند به صدر جدول تکیه بزند.

این دیدار در هر نیمه یک گل در برداشت که تیم میهمان سهمی در گل‌های زده نداشت. سید علی یحیی زاده در دقیقه ۱۸ و محسن رحیمی از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۸۵ گل‌های شهرداری فومن را به ثمر رساندند تا این تیم غرب گیلانی به صدر جدول لیگ دسته دوم گروه سی این بازی‌ها تکیه بزند.

ترکیب شهرداری فومن:

آیدین مسعودی، احد شفیعی، محمد آزادطلب، مهیار نازی پور، محسن رحیمی، اصغر نیکجو، مجتبی رستمی، اشکان پارسا، یامین فلاح، امیر تیزرو و سید علی یحیی زاده

سرمربی: محسن عاشوری

پاسخی بگذارید