گروه: اخبار / فوتبال
تاریخ: ۲۰:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۷/۰۴
سید هادی موسوی : مستحق شکست نبودیم

مدافع تیم فوتبال سپیدرود گفت: حق‌مان در این بازی باخت نبود و عملکرد خوبی داشتیم. سید هادی موسوی در پایان دیدار مقابل استقلال درمورد شکست دو بر یک تیمش گفت: حق ما باخت نبود، بازی خوبی انجام دادیم اما شرایط اینطور شد. وی درمورد اینکه آیا او بازیکنان را بعد از هر مسابقه به سمت […]

مدافع تیم فوتبال سپیدرود گفت: حق‌مان در این بازی باخت نبود و عملکرد خوبی داشتیم.

سید هادی موسوی در پایان دیدار مقابل استقلال درمورد شکست دو بر یک تیمش گفت: حق ما باخت نبود، بازی خوبی انجام دادیم اما شرایط اینطور شد.

وی درمورد اینکه آیا او بازیکنان را بعد از هر مسابقه به سمت هواداران می‌برد عنوان کرد: من بازیکنان را به سمت هواداران نمی‌برم، هواداران ما آنقدر شعورشان بالا است که بعد از هر بازی ما را تشویق و شرمنده می کنند ما هم به نشانه تشکر به سمت آنها می رویم.

مدافع سپیدرود در رابطه با اینکه چرا امروز تیمش دو گل دریافت کرد، اظهار داشت: فوتبال همین است این رشته را نمی‌توان پیش‌بینی کرد و یکی از دلایل جذابیت این رشته همین است. دروازه‌بان و مدافعین تلاش خود را می‌کنند اما توپ گرد است و وارد هر دروازه‌ای شود.

وی درمورد اینکه زوج کناری او امسال زیاد تغییر کرد اما در حال حاضر با امید سام‌کن به میدان می‌رود اظهار داشت: من با همه بازیکنان راحت هستم و فرقی نمی‌کند چه کسی در کنارم است هر ترکیبی که کادر فنی صلاح بداند ما به آن احترام می‌گذاریم اکثر این بازیکنان امسال به ما اضافه شدند و تلاش می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

پاسخی بگذارید