تاریخ: ۱۲:۵۶ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
سپیدرود پیروز داربی گیلک‌ها

تیم فوتبال سپیدرود رشت در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال مقابل میزبان خود ملوان انزلی به برتری یک‌بر صفر دست‌یافت. به گزارش خبرگزاری فارس از انزلی، دو تیم فوتبال ملوان انزلی و سپیدرود رشت از مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های جام حذفی فصل ۹۷-۹۸ در ورزشگاه تختی انزلی از ساعت ۱۶:۳۰ به […]

تیم فوتبال سپیدرود رشت در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال مقابل میزبان خود ملوان انزلی به برتری یک‌بر صفر دست‌یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس از انزلی، دو تیم فوتبال ملوان انزلی و سپیدرود رشت از مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های جام حذفی فصل ۹۷-۹۸ در ورزشگاه تختی انزلی از ساعت ۱۶:۳۰ به مصاف یکدیگر رفتند.

تیم میزبان با ترکیب حجت صدقی، سعید سالارزاده، امیرمهدی جانملکی، وحید حیدریه، پوریا غلامی، محمد پوررحمت الله، میلاد کمندانی، حافظ یعقوبی، یزدان عباسیان، محمد حسین پور و بابک مرادی پا به میدان گذاشت و در سوی مقابل شاگردان علی کریمی با ترکیب کوروش ملکی، میلاد شیخ سلیمانی، میثم تهیدست، حسین ابراهیمی، محمد نزهتی، محمدرضا مهدوی، امین جوادی مقدم، مهرداد بایرامی، علیرضا عزتی کرامت، میلاد قربان زاده و محمد غلامی وارد زمین شدند.

دو تیم در نیمه نخست بازی پایاپایی از خود به نمایش گذاشتند و نقطه تاریک این نیمه خطای دقیقه ۴۱ کمندانی بر روی حسین ابراهیمی بود که منجر به دریافت کارت زرد و جرقه درگیری‌ها در ورزشگاه شد، هواداران سپیدرود و ملوان در اعتراض به این صحنه با یکدیگر درگیر شده و لحظات تلخی در ورزش رقم خورد که منجر به وقفه ۲۳ دقیقه‌ای مسابقه شد، نیمه نخست دو تیم در پایان با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

نیمه دوم مسابقه هیجانی‌تر از نیمه نخست آغاز شد و هر دو تیم سعی در ارائه بازی هجومی داشتند، سپیدرودی در خلق موقعیت گل موفق‌تر عمل کردند و در دقیقه ۵۳ مسابقه بر روی اشتباه پوریا غلامی مدافع حریف، محمد غلامی مهاجم سپیدرود با گلر ملوان تک‌به‌تک شده و موفق شد یک پنالتی حساس بگیرد.

مهاجم اسبق ملوان پشت توپ ایستاد و در دقیقه ۵۵ موفق شد تنها گل مسابقه را به گل تبدیل کند، سپیدرودی‌ها با این گل موفق شدند با نتیجه یک‌بر صفر دربی را از رقیب سنتی خود در حضور بیش از شش هزار هوادار از آن خودکرده و به مرحله یک‌هشتم پایانی جام حذفی صعود کنند.

پاسخی بگذارید